Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Představujeme novinky estetické medicíny, díky kterým můžete vypadat mladší i v roce 2017.

Zapomeňte na skalpel: Víme, jaké nové trendy frčí v plastické chirurgii

Plastika
zdroj: Thinkstockphotos Plastika
aktualizováno 19.03.2017, 00:59 | 19.03.2017, 00:59 | doma.cz

Představujeme novinky estetické medicíny, díky kterým můžete vypadat mladší i v roce 2017.

Chcete vypadat mladší? V tom případě máte štěstí, rok 2017 vám přeje! Pojďte se seznámit s nejúčinnějšími novinkami oblasti anti-agingu.

 

Dermatrix


Odstranit poškození pleti způsobené předčasným stárnutím pleti, vyhladit vrásky a zpevnit povolenou pleť, to donedávna zvládl obstarat pouze silný frakční či CO2 laser. Účinek mají tyto lasery sice výrazný, ale i rekonvalescence je delší.


V případě sublativní resurface Dermatrix, který využívá radiofrekvenční energii, je vše jinak. „Dermatrix dokáže již po třech návštěvách viditelně zlepšit kvalitu pleti, která je po ošetření vyhlazená, rozzářená a její kontury zpevněné, bez vrásek a jemných linek,“ říká MUDr. Miloš Kravciv z Lékařského domu Praha 7.


Dále pak dodává, že elektrická (radiofrekvenční) energie, kterou Dermatrix „vysílá“, zasahuje do hlubších vrstev kůže, kde vytváří drobné trhlinky. Aby organismus podpořil jejich regeneraci, stimuluje produkci kolagenu. A díky němu pak pleť získává pevnější a mladistvější vzhled.


„Ošetření je proto vhodné i pro redukci jizviček po akné a odstranění neústupných strií,“ uzavírá.

 


Mikrojehličková radiofrekvence


Chcete získat sjednocený barevný tón pleti a vypnout jemné linky, redukovat jizvičky po akné a tmavé skvrny na pleti? Jemnější alternativou oproti tradiční mikdrodermabrazi je mikrojehličková radiofrekvence, která je z mikrojehliček nejkvalitnější a má nejlepší výsledky. „Shluk tenoučkých jehliček utváří v pleti mikroskopické vpichy, čímž se v kůži spouští regenerační procesy, které stimulují produkci kolagenu a elastinu, a následně zlepšují její texturu a pružnost,“ popisuje zakladatelka kliniky estetické medicíny Petra Clinic Mgr. Petra Řehořková hlavní klady tohoto ošetření.


„Mikrojehličkování jako takové v pleti podporuje formování nových kolagenních vláken, díky čemuž je pleť vyhlazená s menším množstvím rozšířených pórů a zesvětlenými projevy hyperpigmentace, ale i výrazně pevnější. Výsledky jsou navíc kumulativní, což znamená, že se po každém ošetření stav pleti ještě zlepšuje,“ uzavírá.

 

Anketa
Šla byste na plastiku?
 


Neinvazivní omlazení pleti


„Jedním z největších trendů současnosti je příklon k neinvazivním metodám omlazení, které mají díky pokroku v moderní vědě takřka stejný účinek jako metody invazivní, jen při nich obecně odpadají nepříjemné vedlejší účinky, rekonvalescence bývá kratší a bez komplikací. Také cena těchto ošetření bývá příznivější,“ tvrdí odbornice Řehořková.


Mezi oblíbená ošetření patří podle Petry Řehořkové zejména ošetření pomocí LPG a lifting ústní dutinou laserem.


• Lifting dutinou ústní laserem: Při intraorálním liftingu laserem Fotona se ošetřuje sliznice tváří, horního patra, vnitřní sliznice rtů a rty samotné. Díky tomu dochází k obnově kolagenových pevných struktur sliznice a zpevnění „vnitřního“ prostředí dutiny ústní a tváří, a následnému zdvižení a zpevnění kontur obličeje. Ošetření je zcela bezbolestné a nemá vliv na konzumaci jídel a nápojů.


• LPG anti-aging: Ošetření přístrojem LPG kombinuje válečkovou masáž a vakuum. Tyto fyzioterapeutické praktiky snižují otoky, zvedají a zpevňují kontury obličeje a vyhlazují drobné i větší vrásky. Do pleti navíc procedura zapracovává kyselinu hyaluronovou, která ještě více podporuje vypnutí a omlazení pleti.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Z tohoto estetického zákroku jde strach! Co všechno jste kráse ochotné obětovat?
Plastika prsou je v létě levnější. Chodí na ni hlavně učitelky!
Prsa snů: jak je získat bez plastiky!


Plazmaterapie čili Regelifting


Při plazmaterapii se pro omlazení pleti využívá vlastní plazma pacienta, která je obohacena o koktejl vitamínů, minerálů, kmenových buněk, kyseliny hyaluronové a dalších aktivních látek.


„Krevní plazma obsahuje růstové faktory a proteiny, které pokožku regenerují a spustí proces omlazení zcela přirozenou cestou. Nejedná se tedy pouze o vyplnění vrásek, jako je tomu u běžných metod omlazení pleti, ale o její hloubkovou rejuvenizaci,“ chválí metodu MUDr. Miloš Kravciv. „Výhodou je, že tato metoda využívá regenerační potenciál vlastního těla. Nehrozí proto alergie či přenosy chorob,“ upřesňuje.


„Ne-plastika“ nosu


Zvyšující se věk na obličeji často prozrazuje také nos. Ten se se rostoucím věkem zplošťuje a rozšiřuje. Jedním z nejsnazších a zároveň nejrychlejších způsobů, jak vypadat mladší, je nos zpětně vymodelovat využitím výplní. Tyto mikro-zákroky jsou v posledních měsících celosvětově za vzestupu díky okamžitému efektu a takřka žádným vedlejším negativním projevům.
Například výplň na bázi kyseliny hyaluronové, která se injekčně vpraví do hřbetu nosu, nos opticky zeštíhlí. Může také pomoci vyhladit případné povrchové nerovnosti a zamaskovat další nedokonalosti nosu.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře