Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Chcete mít zdravé vlasy? Zkuste změnit gumičky a hřebeny. Divila byste se, jak moc to může pomoct!

Zdravé vlasy: gumičky a hřebeny, které o ně pečují

hřebeny
zdroj: Thinkstockphotos hřebeny
aktualizováno 08.10.2013, 00:00 | 08.10.2013, 00:00 | doma.cz/kik

Chcete mít zdravé vlasy? Zkuste změnit gumičky a hřebeny. Divila byste se, jak moc to může pomoct!

Krásná a lesklá hříva je snem snad každé ženy. Chceme ji mít zdravou a vypadat stejně jako modelky na vlasovou kosmetiku, které na nás vykukují z obálek časopisů a televizních reklam. Tam pomáhá kouzlo retuše a nasvícení. Přesto i vy můžete pomoci svým vlasům, aby vypadaly skoro stejně zdravě a krásně jako v reklamě.


Jak na to? Základem je nejen dobrá kosmetika, kterou používáte. Každá, která touží po dokonalém účesu, by měla mít dobrý šampón, kondicionér a případně i různé masky a další pečující přípravky. To je prvním krokem směrem k nádherným vlasům. Není to však jediné, co pro ně můžete udělat!


Pořiďte si i ten správný hřeben! Existují hřebeny, které vlasy pročešou a zároveň je netrhají, takže se vám nebudou lámat, příliš cuchat a budou vypadat lesklejší a zdravější. Většinou jde o ty, které vypadají jako ty na koně. Nasadíte si je na ruku a pročesáváte. Dobré jsou třeba hřebeny značky Tangle Teezer.


hřeben
(Foto: oficiální zdroj)


Štětinky takového kartáče jsou umístěné tak, aby se vlas dobře česal a mají schopnost ohnout se nad zacuchaným místem, takže vašim vlasům nijak neublíží. O tom, jaký kartáč si pořídit a jakou značku se nejlépe poraďte s kadeřnicí. Ta zná vaši hřívu nejlépe a proto bude vědět, co vlasy potřebují a kde pořídíte dobrý hřeben.


ČTĚTE TAKÉ:
Jak uchránit a ochránit vlasy i pleť v současném počasí?
POZOR! Umíte se opravdu správně odlíčit?
Dokonalá hříva i na podzim? Vyzkoušejte babské rady!
KRÁSNÁ:
Mista radí: Jak správně pečovat o jemné vlasy?


A pozor! O své vlasy se můžete starat, i když nosíte gumičky! Jak je to možné, vždyť gumičky přece vlas ničí a lámou? Omyl! Ne všechny. Technika se posunula pořádně dopředu a výrobci vlasových doplňků přišli s revoluční novinkou. Gumičky, které nijak nepoškodí váš vlas.


Vypadají jako konec od telefonní šńůry a právě díky tomuto designu vlasy stahují trochu jinak než obyčejné. Takže by vás z nich neměla bolet hlava, vlasy by se neměly cuchat a nijak je nelámou, protože netlačí vlasy jen na jednom místě jako rovná gumička.


gumičky
(Foto: oficiální zdroj)


ČTĚTE TAKÉ NA KRASNA.CZ:

Netahá ani necuchá! Šňůra od telefonu jako gumička do vlasů
Kde se vzal, tu se vzal Tangle Teezer
Tangle Teezer = parádní hřeben


Ačkoli gumičky vlas nestahují tolik jako obyčejné, drží velmi dobře, a tak se nemůže stát, že by se vám účes rozpadl. Vybírat si můžete hned z několika barev. Jedinou větší nevýhodou je jejich cena. Pohybuje se kolem 125 Kč za tři kusy. Do zdraví se ale přeci vyplatí investovat!

 

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Irca 16:09 17.03.2014
Tento hřeben mám a jsem moc spokojená! Vlasy jsou krásné a nelámou se!
Jasmina 08:30 08.10.2013
Takové gumičky se dají sehnat i v obchodech typu "bižuterie", nebo vlasých doplňcích. Já jich mám několik, průměrově menší mám za 9Kč, větší za 15Kč....jsem s nima moc spokojena.