Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Trojúhelník je důležitý geometrický obrazec, který vám toho může hodně napovědět o vaší osobnosti.

Test osobnosti: Trojúhelník o vás prozradí, jestli jste vášnivé nebo puntičkářky!

žena u počítače
zdroj: Getty Images žena u počítače
aktualizováno 03.07.2019, 00:00 | 03.07.2019, 00:00 | doma.cz

Trojúhelník je důležitý geometrický obrazec, který vám toho může hodně napovědět o vaší osobnosti.

Záleží na tom, který z těchto typů trojúhelníků si vyberete a pak už jen pod obrázkem vyhledejte vaši charakteristiku. Který z těchto trojúhelníků na vás působí nejlépe?

 

kvíz
(Foto: Brightside.me)

 

Co na vás vaše volba trojúhelníku prozrazuje? Poznejte, jaké v nitru doopravdy jste!

 

1.

 

trojúhelník
(Foto: brightside.me)

 

Vybraly jste tento obrazec? Pak znáte své životní cíle a máte obrovské odhodlání je všechny co nejlépe splnit. Někteří lidé ve vás vidí velké perfekcionistky, které se drží svých zásad a pravidel.Vy však víte, že když chcete něco udělat dobře, tak to musíte dělat řádně už od začátku. Zároveň jste však také velmi obětavé a ostatní vědí, že se na vás mohou spolehnout. To je také důvod, proč jste v životě i společnosti úspěšné.

 

2.

 

trojúhelník
(Foto: Brightside.me)

 

Jste velmi originální, umíte být své a nebojíte se ostatním tuhle stránku vaší osobnosti ukázat. Vždy jste ve všem hodně upřímné, lidem říkáte pouze pravdu a tu od nich chcete i slyšet. Dokážete být dost přímočaré, ale zároveň i pozitivní. Lidé se vás často ptají na váš názor, protože máte pověst pravdomluvné a nápomocné osoby.

 

3.

 

trojúhelník
(Foto: Brightside.me)

 

Ve všech situacích se snažíte chovat hlavně rozumně. Jste intelektuální bytosti, máte v oblibě všechno analyzovat do posledního detailu a vymýšlet různé plány, při kterých vždy rozeberete všechna pro a proti. Přátelé si z vás kvůli tomu občas dělají legraci, zároveň však vědí, že jste starostlivé a připravené jim vždy dobře poradit. Jednáte většinou sebejistě, protože víte, v čem spočívají vaše přednosti.  

 

ČTĚTE TAKÉ:

HÁDANKA pro děti, u které se potí i dospělí. Jak ji zvládnete vy?
HÁDANKA, která prověří vaši logiku. Zvládnete to jedním tahem?
TEST: Vyberte si obrázek a ten prozradí, jaká jste!

 

4.

 

trojúhelník
(Foto: brightside.me)

 

V jádru jste dost vášnivé, na druhou stranu si však nerady s něčím zahráváte. Když se na něco zaměříte, tak se této činnosti nebo člověku věnujete s velkou oddaností. Vždy máte dost víry a sebevědomí v to, že nakonec získáte, co chcete. Mezi sebe a své cíle nikdy nenecháte vstoupit žádnou překážku. Podle mnoha lidí občas jednáte trochu prudce, a když po něčem prahnete, tak se chováte mnohdy přehnaně. Vaše uspokojení z každého dosaženého cíle se však nedá popsat.

 

5.

 

trojúhelník
(Foto: brightside.me)

 

Vy jste velmi společenské a otevřené, pravděpodobně extrovertky. Dokážete navázat rozhovor s kýmkoliv, také ale umíte hodně dobře naslouchat a pamatovat si, co vám druzí říkají. Proto se lidé neváhají do vaší společnosti vracet, cítí se s vámi pohodlně a v bezpečí. Nejdůležitější je pro vás rodina a přátelé, snažíte se jim dávat najevo lásku skoro každý den. 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře