Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vyměňte občas ložnici a postel za méně typické a předvídatelné místo! Stereotyp se vám vyhne obloukem a společný vzrušující zážitek vás zase o něco sblíží. Která místa stojí za hřích?

10 míst, kde se rozhodně musíte pomilovat alespoň jednou za život

Milovaní - 3
zdroj: Thinkstockphotos Milovaní - 3
aktualizováno 22.10.2018, 00:00 | 22.10.2018, 00:00 | doma.cz

Vyměňte občas ložnici a postel za méně typické a předvídatelné místo! Stereotyp se vám vyhne obloukem a společný vzrušující zážitek vás zase o něco sblíží. Která místa stojí za hřích?

Sveďte ho na jednom z těchto míst a uvidíte, že bude na vrcholu blaha!

 

1. V autě


Po cestě z výletu zastavte na odlehlém místě, sklopte sedačky, pusťte si hudbu a užijte si vzrušující erotický zážitek. Ideální je poloha na koníčka, kdy partner sedí na sedadle řidiče nebo spolujezdce a vy na něm.

 

 

2. V jiném dopravním prostředku


V letadle, v kupé ve vlaku nebo na zadních sedadlech autobusu. Napadlo vás to někdy? V žilách vám bude proudit pořádná dávka adrenalinu. Riskujete totiž, že si toho někdo všimne. Buďte opatrní!


3. Před zrcadlem


Máte doma velké zrcadlo? Postavte se obkročmo přímo před něj a celou dobu sledujte jeho výraz. Chystáte se na dovolenou? Rezervujte si hotelový pokoj se zrcadlovým stropem.


4. Ve sprše


Sprchový kout je jedním z neoblíbenějších míst. Tekoucí horká voda bude pro oba z vás velmi příjemná a na rozdíl od vody z veřejného bazénu nebo wellness je také absolutně neškodná.

 

5. Na gauči


Poloha ze zadu nikdy nebyla více vzrušující než na gauči. Vyměňte občas ložnici za obývák a vyzkoušejte několik nových poloh, které okoření váš milostný život.

 

sex v těhotenství - 3
(Foto: Getty Images)


6. V sauně


Sauna je sama o sobě velmi vzrušující místo, které je ideálním prostorem na něžnou předehru nebo divokou rychlovku.

 

7. Na návštěvě u kamarádů


Pozvou vás občas přátelé na víkend na chalupu nebo u nich po bujarém večírku někdy přespíte? Nové a zakázané prostředí s váma udělá divy!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Sex v práci: 5 míst, kde si užijete

Sex na veřejnosti je zakázaný, a proto vzrušující

Tělo na tělo: sex v úzkých prostorách


8. Na schodech nebo ve sklepě


Známé televizní a filmové klišé. Večer se vracíte domů z romantické večeře nebo společného drinku a prostě už nedokážete odolat pokušení. Jen dávejte pozor na sousedy!


9. Na dovolené na pláži


Jste spíše romantický typ a zrovna se chystáte ujet podzimu do nějaké exotické destinace? Počkejte, až se setmí a vydejte se na procházku po pláži.

 

Sex ve vodě
(Foto: Getty Images)


10. Na společenské události


Máme na mysli svatbu, narozeniny nebo nějakou sportovní událost, ze které se můžete na patnáct minut nenápadně vytratit, aniž by si toho někdo všiml.

 

Jaká místa jsou podle vás ta nejvzrušující?

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře