Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jsou mezi námi i takové dámy, které k orgasmu dokážou přivést i jiné praktiky a techniky než ty, které všichni běžně používají! Některé z nich jsou dokonce úplně bláznivé až k neuvěření!

10 nejšílenějších ženských orgasmů aneb i takto se dá vyvrcholit!

Orgasmus
zdroj: Thinkstockphotos Orgasmus
aktualizováno 09.10.2013, 10:30 | 09.10.2013, 00:00 | doma.cz/roh

Jsou mezi námi i takové dámy, které k orgasmu dokážou přivést i jiné praktiky a techniky než ty, které všichni běžně používají! Některé z nich jsou dokonce úplně bláznivé až k neuvěření!

1. Orgasmus vyvolaný cvičením
Vědci z univerzity v Indianě zjistili, že určité druhy sportů mohou u některých žen vyvolat sexuální vzrušení a dokonce orgasmus. Nejvíce vzrušivými disciplinami jsou, posilování břišních svalů, spinning, šplhání na laně a běh.

 

2. Bradavkový orgasmus
Některé ženy jsou nadměrně vzrušivé v oblasti bradavek a u nich dochází při jejich intenzivní stimulaci k vyvrcholení, aniž byste museli dráždit cokoli jiného!

 

 

3. Myšlenkový orgasmus
Neradno se říká, že ženský orgasmus je především v hlavě. Pokud žena není dostatečně uvolněná a hlavou jí poběží, co má zítra nakoupit na víkend, zřejmě k vyvrcholení nedojde ani během sexu. Některé ženy se totiž silou vlastní myšlenky dokážou přivést k vyvrcholení a to bez jediného doteku. Může k němu dojít také ve snu!

 

4. Orgasmus vyvolaný porodem
Je to až k neuvěření, ale pro některé ženy není porod jen nepříjemná zkušenost. Vědci tvrdí, že 0,3% žen zažívá orgasmus během porodu. Ve velkém se totiž během tohoto procesu vylučuje hormon oxytocin a endorfiny, což jsou identické látky, které působí na mozek během orgasmu.

 

 

5. Orgasmus ze zívání
Během testování léků na deprese se zjistilo, že u některých žen mají neobvyklé vedlejší účinky. Některé během zívaní zaznamenali pouze zvýšenou chuť na sex, u jiných se dostavil rovnou orgasmus.

 

6. Orgasmus přes nohy
Přiskřípnuté či poškozené nervy na nohou dokázali ošálit mozek na tolik, že si je spletl s poševními a orgasmus se tak mohl dostavit pouze z toho, že žena stála.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Při SEXU křičte z plných plic! Má to svůj význam. Poslechněte si slastné výkřiky

Velký výzkum! Při masturbaci ženy vyvrcholí dříve než při sexu!

Nejvtipnější cviky k dosažení orgasmu. Takhle se to dělalo v 50. letech!

6 druhů ženského orgasmu! Aby to mělo šťávu…

Babica šokuje: Muž může předstírat orgasmus 7x za sebou

Předstíraný orgasmus aneb Proč nám holky hrají divadlo v posteli

Orgasmus: Slast, při které můžete i zemřít

 

7. Syndrom trvalého sexuálního vzrušení
Zvýšený průtok krve v pohlavních orgánech může způsobit postiženému touto abnormalitou ze života peklo. To co jiní považují za úžasný zážitek se pro tuhle ženu stává peklem. Pokud k orgasmu dochází dvě stě krát za den, pak už rozhodně nejde o nic příjemného. Je to bolestivé a vyčerpávající.

 

8. Orgasmus při kojení
V tomto případě opět hrají hlavní roli nervy, které spojují prsa a pochvu. Není vůbec ojedinělým jevem, že maminky během kojení svých malých drobečků zažívají velmi příjemné pocity!

 

 

ČTĚTE TAKÉ NA KRASNA.CZ:

Největší mýty o klučičím orgasmu
Bodem G to nekončí. Najdi další zóny rozkoše!
Chceš zažít nepoznanou rozkoš? Seznam se s bodem U!

 

9. Jízda na koni
Tuhle disciplínu si už odedávna nemohou ženy vynachválit a je také jasné proč. Během jízdy totiž dochází k příjemné stimulaci partií, které ženu dovádějí k rozkoši. Jen se dámy nezapomeňte držet!

 

10. Orgasmus z jídla
Jistá Američanka zjistila, že pokaždé, když se přejí, dohání ji to až k orgasmu. Dokonce si založila svou webovou stránku pro fetišisty, kteří se mohou dívat jak se přicpává a přitom prožívá jeden orgasmus za druhým!
 

 
53 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Eržika 13:12 28.10.2013
Tondo teda! Bilo to nase tajemstvi cukrousku. Ja ti rikala, ze to budu delat pred tebou jen kdiz to nykomu nereknes. posledni varovani toniku a pak si to budes muset delat sam!!!
Simča 09:42 22.10.2013
Ano, souhlasím s anonymkou pod jménem JÁ: Na koni se sedí na zadku! Jezdím už tolik let a orgasmus mám tak akorát z přeskočení překážky a podobně... Sakra já bych na vás poslala svýho trenéra!
enrigo 16:25 18.10.2013
ta moje má stále úžasný orgazmus, i když jí je 87 a pořád jedeme jak motormyši. Doporučuju, prodlužuje to život!!!!!!
Dežo 09:44 11.10.2013
Tondo a nebylo to Eržika?
Tonda 23:21 09.10.2013
Teda já měl kámošku a ta si to během večera udělala 33krát.
DoG 21:24 09.10.2013
vitany je orgasmus pri kurbe :)
16:27 09.10.2013
S koňma je to pěkná blbost. K žádné stimulaci dojít nemůže, sedí se na ZADKU, takže si to konečně všichni uvědomte, že jde o mýtus šířený především muži nebo špatnými jezdkyněmi, které neví, jak si sednout na koně ;)
hugina 15:04 09.10.2013
redaktorka asi měla orgasmus při psaní ale přeci jen nějaký kurs čj by se hodil viz - Některé během zívaní zaznamenali pouze zvýšenou chuť na sex,
Gertrůda 10:32 09.10.2013
Tak já dosáhnu několika nasobného orgasmu,když čtu tyhle kokotiny.Pokud to je redaktor,tak tobě dám dvakrát a zadarmo!!Jednou přivonět a jednou do řepy.