Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Máte podezření, že s vaším drahým není všechno zcela v pořádku?

10 příznaků nevěry: Jak poznat, že vás podvádí?

Nevěra
zdroj: isifa.com Nevěra
aktualizováno 12.02.2013, 14:35 | 12.02.2013, 08:36 | doma.cz/kat

Máte podezření, že s vaším drahým není všechno zcela v pořádku?

Nejdříve si ujasněte, zda chcete opravdu znát pravdu. Ne nadarmo se říká, že nejlepší je nic nevědět. Jenže nejistota je také hrozná. Zvláště, pokud se snažíte dojít k nějakému závěru a udělat zásadní rozhodnutí, které ovlivní celý váš další život. Zvažte všechna pro a proti (děti, bydlení, finance, otázku lidské důstojnosti). Když sečtete a podtrhnete všechny důkazy, snažte se jednat s chladnou hlavou. Počítejte nejprve do desíti (nebo tisíce).

 

Jakmile dojde k záletům, musí si nevěrník dát pořádný pozor, aby ho nezradilo několik podstatných detailů. Musí mít skvělého pamatováka, protože jakmile se jednou odchýlí od tvrzení, kde právě byl, je to s ním zlé. Je to opravdu vyčerpávající i finančně náročné, proto to dlouhodobě bez „ztráty květiny“ vydrží jen málokdo.

 

Hodně na nich hlodá i pocit viny. Ten je často vede k tomu, že se chovají prostě divně. Například nás nepřirozeně často zahrnují zcela nemístnou přízní. Někteří muži si dokonce i podvědomě přejí, abychom je přichytily, protože by se jejich obtěžkanému svědomí odlehčilo.

 

Anketa
Víte o tom, že by vás někdy partner podvedl?
863 hlasů
Ano
256 hlasů
Ne
Hlasovalo 1456 lidí
 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak rozpoznat dobrého milence na první pohled?

Trojka v posteli? Jak mu to splnit, aniž to uškodí vztahu

Trojka v posteli: Vy, ona a tablet

 


1. Nejklasičtější příznak – Začne o sebe přehnaně dbát


Pokud tráví v koupelně před zrcadlem dokonce víc času, než vy sama, je to prapodivné. Zvlášť pokud dosud jeho jediná hygiena spočívala v pětiminutové sprše, holení a pár kapkách voňavky.


2. Utrácí za módu


Dřív mu stačilo reklamní triko, jedna košile a jedny džíny, případně univerzální oblek a teď najednou není utrácení za módu vůbec vyhazováním peněz a dokonce rozeznává jednotlivé značky a návrháře, je to také divné.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: Odloudila mi muže a ještě mě ponížila!

VÁŠ PŘÍBĚH: Tajně jsem sledovala svého milého... To byl šok!

 


3. Mlží


Když se vyptáváte, co a s kým přes den či večer zažil, neříká nic určitého. Říká, že byl „ s lidma z práce“, „no přece s klukama“….neumí přesně ani pojmenovat podnik, ve kterém byl.

 

Nevěra
(Foto: isifa.com)

 


4. Skrývá mobil


Má vypnuté zvonění, chodí s mobilem na záchod, je duchem nepřítomen. Všude má piny a hesla.


5. Je nervózní


Nedokáže se s vámi už tak dobře uvolnit jako dřív. Nudí se, nechce s vámi nikam zajít pobavit se.


6. Nechce něžnosti


Už vám neříká zdrobnělinami jako dřív, nepohladí vás po tváři, když se kolem vás protahuje do ledničky pro máslo…

 

7. Pohlavní nemoci


Možná se u vás objeví nenadálé gynekologické problémy, např. kvasinkové infekce, které on jaksi přitáhl domů či zánět močového ústrojí (pokud to není nic horšího).8. V sexu to může být patrné nejvíc


Při milování může být daleko pasivnější než dřív (je vyčerpaný), nebo naopak chce provozovat zcela nové praktiky (je eroticky nabuzený a chce se předvádět).

 

9. Má obranářský postoj


Zcela nevinně poznamenáte, že mívá příliš mnoho přesčasů a on hned nepřiměřeně podrážděně prohlásí, že to přece dělá pro rodinu a peníze si ráda užijete také. Zmíníte se o zjevu jeho kolegyně a on na vás vyjede.


10. Intuice


Někdy žádný reálný důkaz nevěry neexistuje. Prostě něco je ve vzduchu. Ženy mají šestý smysl, na který se vyplatí spolehnout.

 

 


Je nevěra konec manželství, nebo naopak jeho záchrana?


NÁZOR ODBORNÍKA:


"První věc je pokusit se na to nepřijít," radí Petr Šmolka, který se na problematiku partnerský vztahů specializuje. "Lidé pak mají potřebu to s partnerem probírat, což je cesta do pekel, to si nevysvětlíte. Někdy je lepší vědět a nedat to najevo. Nic nezkazíte, budete-li nevěrníkovi vzácnější, uděláte-li si svůj program, nebudete nic vyčítat a rodinný provoz bude dál fungovat. A vy tiše doufat, že to nevěrného partnera přejde..."

 

Ale u úporné nevěry, kdy hrozí, že se vztah rozpadne, se nabízí alternativa: rozvod na zkoušku. Spočívá v tom, říci protějšku: Pojď si na 4 nebo 5 měsíců zkusit, jak by to vypadalo po rozvodu. Já budu bydlet doma s dětmi, ty někde jinde. "Miláček odchází k milence a zjistí, že mu chybí jeho křeslo, děti, ale kupodivu i partnerka, tady se 8 z 10 nevěrníků vrací," nabízí zkušený psycholog něco jako lék na nevěru.

 

 

 UKLIDNĚTE SVÉ NERVY NĚČÍM SLADKÝM, STRAŠNĚ JEDNODUCHÝM A RYCHLÝM:

Strouhaný tvarohový koláč

Makové knedlíky s medem nebo meruňkami

 
47 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

ladyb 19:48 21.03.2017
a já myslím, že zeptat skoro nikdy NEstačí!
třeba já jsem se musěla stat špionkou :P dokonce jsem našla stranku s informacemi a zařízením :D odhalit-pravdu.cz ted' je to legráční, ale kdysi jsem to použivala vážně :D
Viktorka 23:55 20.03.2017
Detektiv stojí spoustu peněz, musíš fakt dobře vydělavat abys si mhla to dovolit finančně. Pokud jde o nevěru myslím, že obvykle stačí se manžele zeptat.
elsa 16:25 18.03.2017
u mě nejde o nevěru, ale taky hledám detektiva
můžete napsat něco o těch detektivech? kde jste je našly? a kolik vlastně takové služby stojí?
Vicky 00:21 18.03.2017
A už jsem myslela, že jenom mně příchází na mysl takové věci.
Eva 00:36 17.03.2017
já jsem prostě pronajala detektiva :P
Gertrůda 11:46 12.02.2013
Já to poznám na Alfonsovi(manžel)jak má červené oči.Ne ne to není jen tak to mu svítí kontrolka,že má prázdný šourek!!