Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Chtěla byste svému drahouškovi splnit, co mu na očích vidíte? Můžete se inspirovat.

10 sexuálních fantazií, které nám muži tají

první sex
zdroj: Getty Images první sex
aktualizováno 20.09.2019, 00:00 | 20.09.2019, 00:00 | doma.cz

Chtěla byste svému drahouškovi splnit, co mu na očích vidíte? Můžete se inspirovat.

Jestli chcete být za ideální milenku, měla byste čas od času splnit tajnou touhu vašeho partnera. Nemusíte do puntíku. Stačí náznak… Francouzský psychiatr Patric Blachère zkoumal sexuální fantazie mužů i žen. Jak uvedl server femmeplanet.fr, mužské představy byly vždy velmi konkrétní. Výčet těch nejčastjsších uvádíme níže:

 
Milování s dvěma ženami naráz


Muži jsou v podstatě jednoduší. Jedna žena = rozkoš, dvě ženy = dvakrát více rozkoše. Když na něj vytáhnete tuto matematiku a ještě k tomu přivedete kamarádku, bude na vrcholu blaha.

 

Sexy stopařka


Zastavit tak mladé svůdné stopařce, která netouží po ničem jiném, než aby ji uspokojil na kraji lesa…za volantem si totiž potvrzuje svou mužnost výrazněji, než kdekoliv jinde. Jeho auto je nástroj jeho mužství. Stopařka je zcela v jeho moci. Přitom jde o sex bez jakýchkoliv pozdějších závazků.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Sex stokrát jinak, přesto spolu a věrni

Ideální penis: studentky chtějí 20 cm

 
Nestoudné fotografování


Pokud by mohli bez obalu a svádění zvát ženy do svého ateliéru a ty by je musely poslechnout na slovo…Je to vlastně jemnější variace „stopařek“.

 

Spoutaný


Vy si pozvete několik svých kamarádek, muže připoutáte k židli nebo posteli a děláte si s ním, co chcete. Je to směs slasti a ponížení, která je na této představě tak vzrušuje. Opět se opakuje motiv mnoha žen najednou.

 

bdsm
(Foto: Getty Images)

 

Uniformy


Rozdat si to se zdravotní sestřičkou nebo letuškou. Jsou to hrátky s autoritou, pravidla jsou jasně daná, zároveň snaha poodhalit tajemství, které se skrývá pod skořápkou uniformy.

 

S neznámou ženou


Cizinky v jejich snech figurují tak často. Znamenají touhu po něčem novém, neotřelém. Rychlá sex na schodech. V podchodu. Všude tam, kde se to nesmí.

  

Se sousedkou a její dcerou


Tady ovšem záleží na tom, jak vaše sousedka vypadá, že…a také na tom, jak je její dcera stará. Když muži znají útržkovité informace o ženách v okolí, rádi si je dobarví. Třeba slyší, jak se za stěnou někdo sprchuje – a fantazie už je na pochodu.

 

 

Jiný pár


Milujete se, ale nedaleko vás se hlučně objímá i zcela jiný pár. Existuje tu riziko, že vás vidí, nebo vy je. A právě to je to vzrušující.S manželkou šéfa


Byl by to opravdu husarský kousek, kdyby svedli ženu svého šéfa. Byli by na koni a jejich šéf by mohl vyžadovat fůru práce přes čas, přesto by se mohli pod vousy usmívat, že oni vědí…Jde o spojení sadistické fantazie touhou po pomstě.

 

Zaswingovat si


Nemusí jít klasickou swingers party, stačí jim jen vyměnit s kamarádem s partnerky. Hrozně by chtěli zůstat věrní, ale zároveň si užít s novou ženou. Proto si vymýšlejí alibi – když o tom budete vědět a celého erotického bouření se i účastnit, nemůžete ho obvinit z nevěry, protože on vám nic neskrýval.

 
9 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

jitkaix 03:02 10.09.2012
Ten článek dělá z mužů naprosté primitivy a zapomíná, že někteří dávají přednost kvalitě před kvantitou. Ta šílená rovnice 2 ženy 2x více rozkoše... Každý snad ví, že víc ostrovů je souostroví, víc hvězd souhvězdí a víc žen soužení :-))
ladislav13 12:01 03.09.2012
já bych chtěl vidět respondenty těchto výzkumů!když to čtu začínám si případat jako frustrovanej a navíc úchyl
Ruda 23:56 20.08.2012
Jako chlap musim říct že je to blbost.Píšou to lesby aby ženám znechutili muže.Ale je pravda že jsme to s manželkou dělali v lese.
H.T. 22:23 20.08.2012
Hermés je skvělý bůh!
Rickczsu 18:48 20.08.2012
Hodláte někdy vydat i něco, co není absolutní blábol? :-DDD
paja 18:41 20.08.2012
pekny sracky....
Nikola 17:55 20.08.2012
Pokud je sám tak proč by to dělat nemohl,ale kdyby měl přítelkyni tak bych ráda věděla,která mu to tohle dovolila? Já určitě ne!
venca 16:48 20.08.2012
ja s tim musim souhlasit to vse je pravda a urcite bych si to vse nechal libiit
Amanda 15:07 20.08.2012
Co to je za článek???

Vojtíšek: :DDD
kocourek 14:16 20.08.2012
aha...takže ve vztahu je normální příteli domluvit "sexy stopařku" nebo "cizí ženu" kterou o***á v obchodě....jj to zní vyloženě jako ideální vztah. Bože to jsou teda rady tohle...
1 2