Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sex s vaším bývalým partnerem - dlouhodobě řešené, avšak stále aktuální téma. Jít do toho nebo nejít? A co zvážit?

3 zásady, které byste měla zvážit, než se pustíte do SEXU s EX!

Pár v posteli
zdroj: Thinkstockphotos Pár v posteli
aktualizováno 06.08.2018, 00:00 | 06.08.2018, 00:00 | doma.cz

Sex s vaším bývalým partnerem - dlouhodobě řešené, avšak stále aktuální téma. Jít do toho nebo nejít? A co zvážit?

Snad každá z nás už někdy stála na pokraji tohoto klasického dilematu. Ano nebo ne? Kolik procent je pro a kolik proti? Pakliže se rozhodnete do toho jít, měla byste řádně zvážit důvody, na základě kterých to vlastně děláte. Co od toho čekáte a co si slibujete?

 


City stranou
Pokud se do sexu se svým bývalým skutečně chcete pustit, pak byste si měla být jistá, že on ani vy nejste stále příliš citově angažovaní a že si od sexu neslibujete "velký vztahový návrat". Sex s ex má být pouze o sexu, a jen za těchto předpokladů může fungovat. Občas se zkrátka stane, že partnerský vztah nevyjde z naprosto odlišných důvodů, než jsou ty sexuální, a v posteli vám to vždycky klapalo. Tak proč do toho nejít? Jen si stanovte dostatečně jasné hranice a sdělte si, co od toho oba očekáváte.

 


Zvažte rizika
Situace se může trochu zkomplikovat, pokud kupříkladu máte děti. Pokud právě procházíte rozvodem, není úplně vhodné, aby vaše děti tatínka vídaly ve večerních hodinách doma - na jednu stranu jim vykládáte, jak už u vás nebude bydlet, na druhou stranu ho stále vodíte do své ložnice. Nemaťte je! Dalším potenciálním rizikem může být situace, kdy si sexem s ex tak trochu blokujete šance vstoupení nového partnera do života. I přesto, že k němu už nic necítíte, zároveň pořád nejste úplně volná.

 

ČTĚTE TAKÉ:

SEX s EX? Směle do toho!

Sex na rozloučenou? Jen pro silné nátury!

8 vět, které neříkejte před bývalým


Pryč ve vhodnou dobu
Pokud cítíte, že se sex začíná jakýmkoli způsobem komplikovat, v jednom z vás se probouzejí city anebo dochází k nabourávání stanovených hranic, mějte sílu na to, vztah opustit. Odchodem ve vhodnou dobu předejte mnoha dalším komplikacím. Dejte si pozor na sex s bývalým zejména ve chvíli, kdy začínáte vztah s někým novým. To nikdy nedělá dobrotu.

 

Máte se sexem s bývalým partnerem vlastní zkušenosti? Co to přineslo nebo vzalo vám?

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře