Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Chcete, aby vás muž dokázal v posteli potěšit? Mnoho mužů se vyžívá v orálním uspokojování ženy, ale ne každý to dělá dobře. Navzdory všeobecnému přesvědčení, nestačí pouze používat ústa a jazyk, ale používat je tak, aby to ženě bylo příjemné. Něk...

4 orální techniky, které s ním musíte vyzkoušet!

Orgasmus - 2
zdroj: Thinkstockphotos Orgasmus - 2
aktualizováno 13.10.2019, 00:00 | 13.10.2019, 00:00 | doma.cz/roh

Chcete, aby vás muž dokázal v posteli potěšit? Mnoho mužů se vyžívá v orálním uspokojování ženy, ale ne každý to dělá dobře. Navzdory všeobecnému přesvědčení, nestačí pouze používat ústa a jazyk, ale používat je tak, aby to ženě bylo příjemné. Někteří muži jsou totiž v tomto ohledu tak nešikovní, že je to až nepříjemné.

V žádném případě ale není nic ztraceno, protože každá žena si může svého muže navést a naučit ho, jak provádět orální sex tak, aby jí to vyhovovalo. Muže se z něj rázem stát o třídu lepší milenec. Musí jen pochopit, že každá žena je jiná a to, co vyhovovalo jeho bejvalce nemusí zákonitě svědčit také vám!

Jaké techniky by si tedy měl váš miláček osvojit, aby vás dovedl k orgasmu?

 

Nespěchat a nechovat se jako uslintaný hladovec
Některé ženy mají rády, když muž používá jazyk drsně, ale ve většině případech by měl být spíš jemný a své orální nástroje používat s citem. Samozřejmě, že pokud si řeknete o drsnější přístup, máte ho mít!

 


Technika obráceného obětí
Neměla by být pro vás nijak extrémně složitá. Muž vás chytí tak, že budete vzhůru nohama. Vaše hlava a ramena budou opřena o postel a zády se budete opírat o jeho tělo. Muž by si vás měl trochu nadzvedávat, abyste necítila moc velký tlak na krk. Muži pak stačí trochu sklonit hlavu a bude mít krásně volný přístup k vaší vagíně.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak jí to nejlépe udělat jazykem

Orgasmy slavných hvězd, podívejte se, jak při tom vypadají!

Jak si to DOLE upravit, aby se z vás zbláznil!

Co dělat, když na TO nemáš chuť


Technika psího pozdravu
Tato technika by vám mola zaručit mnohonásobný orgasmus. V podstatě v sobě snoubí orální sex a pozici na pejska. Muž vám to nejdříve dělá zezadu a když se blížíte orgasmu, vyklouzne z vás, začne na vás provádět orální sex a když vyvrcholíte, tak do vás zase zezadu vnikne.

 

 

ČTĚTE TAKÉ NA KRASNA.CZ:

Orální sex: Najdi si tempo, které ti ho zpříjemní
Nebezpečný orální sex! Hrozí při něm rakovina?
Překonej hrůzu z orálního sexu
Mýtus nebo pravda? Orální sex prospívá tvé pleti

 

Žena v převaze
V této pozici stojíte těsně vedle postele, muž se položí na kraj postele vedle vás. Překročíte ho a druhou nohu máte v kleku. Mezi vašima nohama by mělo být akorát dost prostoru na jeho hlavu. V téhle pozici máte možnost si pohyb tempo a intenzitu řídit tak, jak se to bude líbit vám. Jen pozor abyste ho neudusila!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Orgasmus: Slast, při které můžete i zemřít

Kráska Marešová si postěžovala: Už tři měsíce jsem to neměla! Co s tím chce dělat?

Videohit týdne: Cestující natočil, jak se dvě holky orálně uspokojují ve vlaku

Michael Douglas dostal rakovinu z orálního sexu. Jak se chránit, abyste nedopadli stejně?

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

PH 12:20 24.12.2016
Orál provozujeme už dlouho.A své tempo máme dávno udané.Žena je nahoře a masíruje mi ptáka krásně jemně pusou i rukou.Střídá celou délku ptáka a jen žalud.Jen lehounce laská špičku žaludu a silněji masíruje ptáka až do stříkání semene.Já jí jemně jazykem masíruju poštěváček,přejdu na poševní vchod,pak zase pysky a zase poštěváček.Někdy těsně před vystříknutím zasunu ptáka hluboko do pičky a vystříkám se.
CS 15:21 26.10.2016
tak pojďte říct, co se líbí Vám, pojďte diskutovat na novou erotickou sociální síť pro dospělé - http://cesky.sex
Grtruda 07:50 21.10.2016
Ty kravče nepiš blbosti.Zastav se někdy jak půjdeš kolem a já ti dám lekci z orálu.hlavně ať tě z toho nepicne.
SchwarzRosen 22:48 20.10.2016
Fuj.
misha 20:56 28.10.2013
na tu prvni bych prosila schematicky obrazek. To s tim opiranim se zady o partnera jsem asi uplne nepochopila :-) Ta druha vypada dobre O:-)
mirka 14:02 28.10.2013
ten chlap co to napsal,opět nezklamal....jste nepoučitelní,ale rády se tomu zasmějeme...