Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pivo vás nikdy nezradí, panové! A když si dáte ještě jedno, tak tomu prvnímu to vůbec nevadí. Čtěte zábavné poučky určené hlavně pro věrné pivaře.

40 šokujících důvodů, proč je pivo lepší než žena

Pivo
zdroj: Fotografie: Isifa.com Pivo
aktualizováno 02.08.2014, 00:00 | 02.08.2014, 00:00 | TN.cz

Pivo vás nikdy nezradí, panové! A když si dáte ještě jedno, tak tomu prvnímu to vůbec nevadí. Čtěte zábavné poučky určené hlavně pro věrné pivaře.

Podívejte se na zásadní důvody: 

Pivo je lepší než žena
(Foto: facebook.com)

Pivo - kudy teče, tudy léčí!

Další velkou výhodou piva je, že je skvělou prevencí a lékem na spoustu nemocí. Obsahuje látky působící pozitivně na lidský organismus, jako jsou například bílkoviny, vitamíny (hlavně B) nebo minerální látky (draslík, vápník, sodík, hořčík, fosfor, křemík, zinek). Díky vysokému obsahu vody a iontů je ideálním nápojem k doplnění tekutin nejen během parných dnů.

Ze zdravotního hlediska  je pivo výborné jako prevence proti infarktům a srdeční mrtvici, má příznivé účinky na trávení a činnost žaludku, snižuje hladinu cholesterolu a tělu dodává ten správný "hodný" cholesterol, pozitivně ovlivňuje nervovou aktivitu, podporuje imunitní systém, je prevencím proti kožním chorobám a tvorbě ledvinových či žlučníkových kamenů, podporuje vylučování moči, svými antioxidačními účinky chrání proti nádorům a srdečně cévním onemocněním. Účinné je i jako prevence arteriosklerózy nebo Alzheimerovy nemoci, snižuje krevní tlak, podíl tuku v lidském těle a hladinu cukru v krvi, posiluje kosti a povzbuzuje tvorbu červených krvinek.

Díky vysokému obsahu vitamínu a minerálů se pivo doporučuje hlavně ženám "v přechodu", které prožívají řadu metabolických změn  a trpí nedostatkem právě těchto potřebných látek.

Pivo pozitivně působí i na zevnějšek lidského těla. Výborný vliv má na pokožku, kterou díky obsahu minerálů a vitamínů regeneruje, hydratuje, čistí a zvláčňuje. Pokud tedy máte možnost dopřát si pivní lázeň, rozhodně ji neodmítejte. Vaše pokožka vám poděkuje. Když se ke kádím piva nedostanete, vybírejte si alespoň kosmetické produkty vyrobené právě z tohoto zlatavého moku.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Pivo jako lék: Zlatavý mok chrání zrak

Dobrá zpráva pro pivaře: Vynalezli druh zlatavého moku se 70% alkoholu

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Anonymous 22:53 05.08.2014
Zajímavé. Každopádně, pivo vám neuvaří teplou večeři, nezalátá vám ponožky, nevyžehlí vám košile, neporodí děti, nepostará se o děti ve vaší nepřítomnosti, nevymění dětem pleny, a celkově nezvládne spoustu věcí, které mají vaše ženy na denním pořádku ;)