Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Co dělají jinak páry, které si i po několika letech společného soužití užívají divokého, vzrušujícího a pravidelného sexu? Okoukejte jejich triky. Není to žádná věda.

5 pravidel, které musíte dodržovat, pokud chcete mít pravidelný sex i v dlouhodobém vztahu

Sex
zdroj: Getty Images Sex
aktualizováno 14.01.2019, 00:00 | 14.01.2019, 00:00 | doma.cz

Co dělají jinak páry, které si i po několika letech společného soužití užívají divokého, vzrušujícího a pravidelného sexu? Okoukejte jejich triky. Není to žádná věda.

Máte pocit, že váš sexuální život uvadá? Už ani nevíte, kdy to bylo naposled? To se v dlouhodobém vztahu někdy stává a na tento problém občas narazí většina párů, není se čeho obávat. Je třeba na tom pracovat a změnit některé zvyklosti a návyky.

 

1. Nemyslete jen samy na sebe


Člověk je tvor sobecký a přirozeně touží především po naplnění svých vlastních potřeb. Jenže na sex je potřeba dvou. A pro to, aby ten sex za něco stál, je potřeba, aby ani jeden z nich nebyl sobecký. Nečekejte tedy, že se na vás partner vrhne, vzruší vás a zařídí všechno za vás. Pečujte o něj, věnujte se mu a zjišťujte, co se mu líbí. Podobným směrem by měl přemýšlet i on.

 

Sex
(Foto: Getty Images)


2. Nečekejte na dokonalou chvíli


Až budou děti u babičky, až si trochu odpočinu, až po seriálu nebo až budeme na dovolené u moře. Poznáváte se v tom trochu? Pak není divu, že nemáte pravidelný sex. Dokonalá situace a romantická atmosféra se totiž sejdou zřídka. Dejte někdy šanci divoké rychlovce nebo třeba sexu ve sprše. Neusněte na vavřínech a využijte i ty situace, které na první pohled nejsou zrovna vystřižené z románu.

 

Romantika
(Foto: Getty Images)


3. Naučte se milovat své tělo


Abyste si sex užily plnými doušky, musíte být spokojené se svým tělem. Bez toho to nejde. Když se soustředíte na každý špíček, nebudete se nahé cítit zrovna pohodlně a nemáte šanci si milování vychutnat. Pokud vám to pomůže, dejte si před tím skleničku dobrého vína. Uvolněte se a neřešte každou malou nedokonalost.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nemáte na sex ani pomyšlení? Vyzkoušejte těchto 5 způsobů, jak znovu probudit libido

Jste nespokojená v posteli? Víme, co vám doopravdy chybí

Jak vzbudit chuť na sex v každém muži? Radí ostřílená STRIPTÉRKA

4. Mluvte otevřeně o tom, co vás v posteli vzrušuje


I když se znáte už několik let a viděli jste se v těch nejintimnějších chvílích, někdy může být těžké vyslovit nahlas to, co v posteli doopravdy chcete. Musíte prolomit ledy! Páry, které si užívají vzrušujícího sexu i po několika letech vztahu, jsou k sobě otevření e nebojí se přiznat, co je doopravdy vzrušuje.

 

Sex
(Foto: Getty Images)


5. Nečekejte na to, až zázračně dostanete chuť na milostné hrátky

 

Jste unavené, máte hlavu plnou pracovních povinností a na sex nemáte ani pomyšlení. Co tak to zkusit prolomit? Kvalitní předehra umí udělat divy. Pokud tomu dáte šanci, věřte, že za pár minut nebude po únavě ani stopa.


Jak často je podle vás normální milovat se v dlouhodobém vztahu?

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Mik 22:13 16.01.2019
Jak vypadá předehra po dvacetiletém manželství??? Dvě hodiny ukecávání. Milé dámy uvědomte si, jak nás to Vaše obšťastňování vlastně bolí, tak byste se (občas) mohly tvářit, že Vás to baví.