Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nevěra je velké téma také v seriálu Ulice. Martin a Šárka se do sebe úplně zbláznili a především Šárka jednala naprosto bezmyšlenkovitě, čímž zvyšovala riziko, že se nevěra provalí. Martin se rozhodl dát přednost rodině a aféru ukončil, ovšem nebe...

5 signálů, které odhalí, že je vám partner nevěrný

Seriál Ulice: Na jakou mez se dostanou Šárka a Martin?
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: Na jakou mez se dostanou Šárka a Martin?
aktualizováno 04.12.2018, 00:40 | 04.12.2018, 00:40 | doma.cz

Nevěra je velké téma také v seriálu Ulice. Martin a Šárka se do sebe úplně zbláznili a především Šárka jednala naprosto bezmyšlenkovitě, čímž zvyšovala riziko, že se nevěra provalí. Martin se rozhodl dát přednost rodině a aféru ukončil, ovšem nebezpečí provalení stále trvá. Jaké další chování nejčastěji odhalí nevěrníka?

Pokud u svého partnera pozorujete jeden z následujících signálů, zbystřete. Je možné, že jeho svědomí není úplně čisté.

 

1. Jeho telefon je jako nedobytná skříňka


Jeho mobil už se neválí volně na stole jako dřív, je nově zaheslovaný nebo zapnutý v letovém režimu. Kdykoliv si ho chcete půjčit, váš drahý znervózní, vymluví se nebo vás po očku sleduje, na co přesně telefon používáte.

 


2. Pozorujete nápadné změny v chování


Buď je náladový, podrážděný a vyvolává hádky, nebo naopak nic neřeší, neplánuje a o nic se nezajímá. Paradoxně vás může začít i podezírat z nevěry, i když je na vině on. Dokonce i Martin z Ulice začal na Veroniku nečekaně žárlit.


3. Více pečuje o svůj vzhled


Najednou se vám může zdát, že více řeší, co si dá ráno na sebe, pečlivěji dodržuje hygienu, koupil si nový parfém, i když normálně nakupování nesnáší, nebo chodí cvičit či do solária. Je pravděpodobné, že se na někoho snaží zapůsobit.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Podezíráte ho z nevěry: Jak s pochybnostmi nejlépe naložit?

Může být nevěra kořením vztahu?

TEST: Umíte se usmiřovat?

4. Má nové zájmy


Čas, který netráví doma, vám logicky musí nějak objasnit. A tak se může stát, že najednou nečekaně potkal spolužáka ze střední školy a domluvili se, že spolu začnou hrát tenis. Firma ho vysílá na časté služební cesty nebo se rozhodl začít chodit na kurzy angličtiny. Pokud tomu tak je, zkuste se o jeho nových zájmech získat co nejvíce informací.

 


5. Změny v posteli


U nevěrníků většinou nastanou změny také v chování v ložnici. Buď má plnou hlavu své nové múzy a nemá chuť se vás ani dotknout, nebo se jeho apetit nápadně zvýší a v posteli zkouší nové techniky a polohy.

 

Odhalily jste někdy partnerovu nevěru? Co vám napovědělo?

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře