Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Když máme čerstvý vztah, nemusíme se většinou ani snažit, jelikož všechno funguje tak nějak přirozeně. Když už jsme spolu déle, do postele se nám často začne vkrádat stereotyp a milostné hrátky už jednoduše nejsou tak vzrušující jako dřív. Je možn...

5 tipů, jak okořenit milování v dlouhodobém vztahu

Sex
zdroj: Getty Images Sex
aktualizováno 15.10.2018, 00:00 | 15.10.2018, 00:00 | doma.cz

Když máme čerstvý vztah, nemusíme se většinou ani snažit, jelikož všechno funguje tak nějak přirozeně. Když už jsme spolu déle, do postele se nám často začne vkrádat stereotyp a milostné hrátky už jednoduše nejsou tak vzrušující jako dřív. Je možné tomu nějak zabránit?

Je třeba na tom pracovat a nenechat vaši touhu na dobro umřít. Co vašemu milostnému životu dodá zase šťávu?

 

Předehra
(Foto: Getty Images)

 

1. Zavažte mu na chvíli oči


Předehra se zavázanýma očima umí být nebezpečně vzrušující. Dopřejte mu tento zážitek a něžně mu zatemněte zrak. Partner nebude moct předvídat všechny vaše kroky a bude se muset odevzdat plně do vašich rukou. Po chvilce si role vyměňte. Uvidíte, že vás tato předehra pořádně rozpálí!


2. Nechte se spoutat


Pokud vám je tato představa příjemná, navštivte nejbližší sex shop a pořiďte si domů novou hračku. Pouta hravě nahradí i šátek, kterým svážete ruce dohromady. Postupujte opatrně a nepřekračujte své hranice.

 

ČTĚTE TAKÉ:

5 věcí, které byste v posteli měly dělat častěji. Váš partner bude na vrcholu blaha!

Koho muži chtějí do postele? Tohle je jejich tajný ideál!

5 věcí, kterými ženy v posteli odpuzují své partnery


3. Pomilujte se jinde než doma


Pokud se milujete stále na stejném místě, ze kterého vidíte přímo na váš pracovní stůl nebo na nepořádek, který ještě dneska musíte uklidit, není divu, že vaše touha je na bodu mrazu. Sbalte si kufry a vyrazte na víkend plný sexu do příjemného penzionu uprostřed přírody. Přibalte s sebou prádlo, ve kterém se cítíte sexy, nemyslete na chvíli na práci a buďte samy sebou.

 


4. Vyměňte si role


Jeden z vás je pravděpodobně ten dominantnější a ten, který začíná se sváděním jako první a takzvaně udává směr. Zkuste si to na chvíli vyměnit! Možná v sobě objevíte nové touhy. Pokud u vás většinou začíná partner, zkuste ho překvapit. Pošlete mu nečekanou textovku a dejte mu vědět, jaké s ním máte večer plány.

 

Sex
(Foto: Getty Images)


5. Pusťte si společně film pro dospělé


Mnoha ženám nejsou klasické filmy pro dospělé po chuti, protože často neodpovídají realitě. Je důležité dobře zvolit film, který vám oboum vyhovuje a není jednomu z vás nepříjemný. Můžete začít běžným filmem s lehkým erotickým podtextem.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

aaa 17:17 21.07.2019
Ach ten češtin!!! To si po sobě ani nepřečetli? Neříká se oboum, ale oběma, to je spisovně.