Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sex na jednu noc může být vzrušující zážitek. Jak si ho můžete jednoduše užít?

Odvažte se! 5 tipů, jak si užít sex na jednu noc bez výčitek

Sex
zdroj: Thinkstockphotos Sex
aktualizováno 02.07.2018, 00:00 | 02.07.2018, 00:00 | doma.cz

Sex na jednu noc může být vzrušující zážitek. Jak si ho můžete jednoduše užít?

Sex na jednu noc je ten typ letního románku, se kterým se nedokáže ztotožnit každá žena. Když už se do „jednorázovky“ pustíte, ujistěte se, že to děláte ze správných důvodů (pomsta svému ex není jedním z nich). No, a když už v tom budete, užijte si to. Jakých 5 tipů vám v tom pomůže?

 

Vyberte si partnera, který se vám bude líbit
Alkohol nebo zoufalá touha po pomstě nás někdy dokáže doslova zaslepit. Uvědomte si, že muž, se kterým se rozhodnete jít do postele, by měl být pro vás nějakým způsobem atraktivní. Jedině pak mezi vámi bude fungovat chemie a sex bude mít ten správný náboj. Pokud si plánujete užít skutečně jen jednorázový sex, pozor na typy mužů, se kterými by to mohlo mít komplikovanou dohru.

 

 

Nezapomeňte na ochranu
Během sexu na jednu noc byste víc než kdy jindy měla dbát na bezpečnost. Pokud nepoužijete vhodnou ochranu, vystavujete se riziku nakažení sexuálně přenosnou nemocí, což rozhodně není památka, kterou si na „jednorázovku“ chcete uchovat. I když berete prášky, kondom je v tomto případě nutnost. A rozhodně se nestyďte a mějte ho u sebe i vy.

 

Řekněte si o to, co se vám líbí
Sex na jednu noc je ideální příležitost vyzkoušet nové věci, anebo si prosadit praktiky, které vám vyhovují. Dost pravděpodobně už se totiž se svým sexuálním partnerem nikdy neuvidíte, a tak si víc než kdykoli jindy můžete dovolit být během sexu uvolněná.

 

ČTĚTE TAKÉ:

SEX na jednu noc. Jak to vidí ona a jak on?

6 lekcí, které z vás udělají expertku na sex na jednu noc!

Sex jen jednou za měsíc? Vadí, nebo nevadí?

 

Jednoduše se bavte
„Jednorázovka“ pro většinu z nás není typ aktivity, které bychom se věnovaly denně. Proto z ní vytěžte všechno, co nabízí. Naplno se oddejte vášnivému okamžiku a prociťte ho. Dost možná už se nebude nikdy opakovat.

 

Anketa
Už jste zažila sex na jednu noc?
26 hlasů
Nikdy.
5 hlasů
Jen jednou.
Hlasovalo 71 lidí
 

 

Neočekávejte víc
No a nakonec si uvědomte, jaká s sebou sex na jednu noc nese omezení. Především byste neměla spoléhat na to, že se z jednoho večera vyklube velká láska. Je to zkrátka jen sex, chvilkové potěšení anebo rozptýlení. Tak si ho jednoduše užijte.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře