Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Někdy stačí věnovat se pár maličkostem a váš sex bude mít zase šťávu! Přečtěte si, po čem muži touží, ale většinou to nevysloví nahlas.

5 věcí, které byste v posteli měly dělat častěji. Váš partner bude na vrcholu blaha!

Sex
zdroj: Getty Images Sex
aktualizováno 08.10.2018, 00:00 | 08.10.2018, 00:00 | doma.cz

Někdy stačí věnovat se pár maličkostem a váš sex bude mít zase šťávu! Přečtěte si, po čem muži touží, ale většinou to nevysloví nahlas.

Po čem muži v posteli doopravdy touží? Někdy je to jednodušší, než byste čekaly!

 

1. Udělejte první krok!


Tohle už jste slyšely asi tisíckrát. Zní to jako klišé, ale je to tak. Zkuste si to vzít jednou k srdci a nečekejte, až začne on. Uvidíte, že ho tohle příjemné překvapení dostane pořádně do varu. I muži chtějí mít občas pocit, že po nich někdo touží.

 

Sex
(Foto: Getty Images)

 


2. Ukažte, že milujete své tělo!


Projděte se po bytě nahá nebo jen ve spodním prádle a buďte hrdé za své křivky. Sebevědomí a láska ke svému tělu jsou zatraceně sexy! Nebojte se si to rozdat za plného denního světla a zapomeňte pro jednou na závěsy a zhasnuté vypínače. Překvapte ho novým erotickým prádlem, které si posléze v jeho přítomnosti pomalu a svůdně svléknete.

 

3. Buďte více aktivní a pečujte o něj!


Mnoho mužů zoufale touží po tom, aby jejich partnerky byly v ložnici více aktivní. Nenechejte všechnu práci na něm. Používejte více své ruce a dejte mu najevo, že to dělá správně. Mužům dělá dobře pozitivní zpětná vazba. Přejí si, abyste o ně více pečovaly a byly něžné a láskyplné.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Koho muži chtějí do postele? Tohle je jejich tajný ideál!

5 věcí, kterými ženy v posteli odpuzují své partnery

Jste nespokojená v posteli? Víme, co vám doopravdy chybí

4. Řekněte mu, co chcete!


Žádná cenzura. Žádné ostýchání. Chce, abyste mu naplno řekly, po čem toužíte a co se vám v posteli líbí. Dejte si pozor na to, jak své tužby formulujete. Neříkejte mu, co dělá špatně, aby se necítil poníženě. Pokud se o tom stydíte mluvit, popadněte jeho ruce a ukažte mu to.

 

Sex
(Foto: Getty Images)

 


5. Navrhněte něco nového a zbavte se všech soudů


Stereotyp je jedním z největších zabijáků sexu. Snažte se vaše postelové hrátky občas trochu okořenit. Postrádáte fantazii? Podívejte se společně na nějaký erotický film. Pokud dělá něco, co vám není úplně po chuti, neodsuzujte ho. Zkuste navrhnout změnu a pošeptejte mu, co se vám doopravdy líbí.

 

Anketa
Kdo u vás nejčastěji iniciuje erotické hrátky?
29 hlasů
17 hlasů
Partner
22 hlasů
Střídá se to
Hlasovalo 68 lidí
 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Gertruda 16:59 02.11.2018
Tak pozor!! já jsem Alfonsovi řekla co po něm chci a to bylo poslední co si pamatují.Probrala jsem se až na JIP Fa.nemocnici.Žadny orál ale nakopnutý anál.Tři denní zácpa!!
PH 09:06 24.10.2018
Vždy jsem si přál,aby začala žena.Svlékla mne boxerky,uchopila ptáka a nasedla na koníčka.Nebo alespoň začala orálek.