Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ženy v posteli nesnesou nesundané ponožky nebo třeba vulgární poznámky. Ale co muži? Přemýšlela jste někdy, co spolehlivě odrazuje opačné pohlaví?

5 věcí, kterými ženy v posteli odpuzují své partnery

Problémy v posteli
zdroj: Thinkstockphotos Problémy v posteli
aktualizováno 10.09.2018, 09:54 | 10.09.2018, 09:54 | doma.cz

Ženy v posteli nesnesou nesundané ponožky nebo třeba vulgární poznámky. Ale co muži? Přemýšlela jste někdy, co spolehlivě odrazuje opačné pohlaví?

Poznáváte-li se v některém z následujících bodů, vezměte zpátečku! Tohle chování muži doslova nesnášejí!

 

1. Zbytečné řeči

 

Muže vytáčí ženy, které před milováním, v průběhu a ihned po něm mají nutkání veškeré dění hlasitě komentovat. Nemluvě o těch, které jsou schopné při předehře zmínit, že ještě musí vytáhnout prádlo a připravit dětem svačinu. Takové komentáře drasticky snižují partnerovu touhu, která může být během chvíle nenávratně ztracena. Není nic špatného na tom mu něžně pošeptat své touhy nebo vyjádřit míru svého vzrušení. Jen je dobré držet zdravou míru a neposlouchat jen sama sebe.

 

Předehra
(Foto: Getty Images)

 

2. Výkřiky a hekání, které neodpovídají realitě


Muži nejsou zvědaví na žádné herecké výkony. Je veřejně známo, že některé ženy občas orgasmus předstírají a muži si na to dávají setsakramentský pozor. Mnozí z nich jsou velmi vnímaví a falešný orgasmus bez problému poznají. Možná už jste od partnera slyšela, že ho vaše něžné vzdychání a zrychlený dech vzrušuje. Věřte ale, že řeč rozhodně nebyla o hlasitém hekání, které uslyší všichni sousedi v okolí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Je po milování zaražený, smutný, nebo dokonce pláče? Známe pravý důvod

Jste nespokojená v posteli? Víme, co vám doopravdy chybí

Jak vzbudit chuť na sex v každém muži? Radí ostřílená STRIPTÉRKA


3. Když se svlékáte sama


Ačkoliv vaše pomalé svlékání může být vzrušující pastva pro jeho oči, zkuste nedržet otěže jen ve svých rukou. Muži milují rozhodovat se, kterou část vaší kůže odhalí nejdříve a který svršek z vás strhají, až když atmosféra začne nápadně gradovat.

 

 

4. Úklid ihned po milování


Sotva jste skončili a vy už máte nutkání stlát postel, vyhodit špinavé ponožky do koše s prádlem a poskládat odhozené svršky do komínků? Držte se! Zabíjíte tím veškerou romantiku a vzrušení. Schulte se ještě na chvíli do jeho náručí a užívejte si společně pohodovou chvíli.


5. Zbytečný spěch


Možná to znáte. Sex v tento čas jste úplně neplánovala a v hlavě vám běží jen povinnosti, které jste dneska ještě nestihla splnit. Nechcete svého drahého odmítnout a tak se rozhodnete celou záležitost trochu urychlit. Rychle ze sebe strháte oblečení a děláte všechno proto, aby vyvrcholil co nejdříve. Všechno špatně! Váš partner nepochybně nátlak vnímá, nedokáže se pořádně uvolnit a nerozumí, proč chcete milování uspěchat. Výsledkem bude jen zklamání a sex, který nestojí za nic.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

ZZ21 12:13 10.09.2018
Naprostá pravda!