Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Po několikaletém vztahu se vám zdá, že váš sex není už co býval? Hlavně zachovejte klid, to je v dlouhodobém vztahu běžné. Zkrátka už se oba znáte od hlavy až k patě do každého detailu a je potřeba sex nějakým způsobem okořenit a dodat mu zase šťávu.

5 zabijáků sexu: Zdaleka se jim vyhněte!

zabiják sexu
zdroj: Archiv firem zabiják sexu
aktualizováno 02.10.2018, 00:00 | 02.10.2018, 00:00 | Terezie Gáborová

Po několikaletém vztahu se vám zdá, že váš sex není už co býval? Hlavně zachovejte klid, to je v dlouhodobém vztahu běžné. Zkrátka už se oba znáte od hlavy až k patě do každého detailu a je potřeba sex nějakým způsobem okořenit a dodat mu zase šťávu.

Kdo jsou však největší zabijáci sexu, kteří vám brání ve vaší slasti? Představíme vám je v následujícím článku a vřele doporučujeme se jim obloukem vyhýbat.

 

1. Není čas


Ráno vypravíte děti do školy, pospícháte pouklidit, nakoupit suroviny na vaření, uvařit dětem a manželovi něco dobrého, potom zase přijdou děti ze školy a takhle stále dokola. Manžel přijde unavený z práce, vy jste unavená z celodenního kolotoče a na sex zkrátka není čas ani nálada. Sex je ve vztahu jeden z nejdůležitějších bodů, je potřeba mu věnovat pozornost. Zkuste si dát nějaký den trochu volnější a překvapte manžela příjemnou erotickou masáží.

 

Čtěte také:

Vneste si do milování více vzrušení: 6 sexy triků, které ho dostanou do kolen

Ženy jsou posedlejší sexem než muži. Zejména ve třiceti!

10 nejšílenějších ženských orgasmů aneb i takto se dá vyvrcholit!

 

2. Nedostatek komunikace


Mluvit, mluvit a mluvit. To je základ každého zdravého vztahu. Pokud s partnerem málo komunikujete, je to cesta do pekel. Když se dokážete bavit o vaření, úklidu a o dětech, proč byste se nedokázali bavit o vašich sexuálních potěšeních? Nedovolte, aby se sex z vašeho vztahu úplně vytratil, zkuste o něm před vaším mužem mluvit, ať se z tohoto tématu u vás doma nestane tabu. 

3. Stereotyp


Nejčastější zabiják dlouhodobých vztahů. Nemusí jít vždy o stereotyp čistě v sexu, tam to může být úplně v pořádku. Někteří lidé mají rádi, když ten druhý ví, kam přesně a jak sáhnout a co má nejraději. Spíše jde o stereotyp v samotném vztahu. Zkuste chodit víc mezi lidi, ven s přáteli, na rodinné výlety, dejte si spolu občas skleničku a pak se po sobě vrhnete stejně jako na začátku vašeho krásného milostného vztahu.

  

  

4. Nepečujete o sebe


I to má vliv na váš sexuální život. Pokud vás váš muž vidí již několik let jen u plotny v zástěře nebo v noční košili umaštěné od dětí, nevzbudí to v něm zrovna sexuální touhy či představy. Dbejte na svůj zevnějšek, i když třeba víte, že budete celý den doma a uklízet. Udělejte si pěkný účes, vezměte si pohodlné, avšak pěkné oblečení a nebojte se nanést trochu toho make-upu. Ukažte mu, že má doma stále krásnou a ke všemu starostlivou ženu.  

5. Lenost


Posledním bodem našeho seznamu je lenost. Jste spolu už tak dlouho, že jste příliš líní na to začít toho druhého provokovat a vzrušovat. Tak by to ale být nemělo, zkuste někdy lenost nechat někde ve vedlejším pokoji a aktivně se pokuste přivést vašeho partnera do erotického nebe.

 

Setkali jste se s dalšími zabijáky sexu ve vašem dlouhodobém vztahu? Napište nám je do komentářů.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře