Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Co všechno se změní po svatbě? Tuto otázku si začíná klást i David Kučera z Ulice. S Terezou se vzali teprve nedávno a David už začíná přemýšlet nad tím, kam jejich vztah směřuje a co bude dál. I když máte možná pocit, že se po svatbě kromě příjme...

5 změn, které u většiny párů nastanou do roka po svatbě

Seriál Ulice: Kdy se Tereza a David vezmou?
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: Kdy se Tereza a David vezmou?
aktualizováno 06.11.2018, 00:20 | 06.11.2018, 00:20 | doma.cz

Co všechno se změní po svatbě? Tuto otázku si začíná klást i David Kučera z Ulice. S Terezou se vzali teprve nedávno a David už začíná přemýšlet nad tím, kam jejich vztah směřuje a co bude dál. I když máte možná pocit, že se po svatbě kromě příjmení nezmění vůbec nic, nový status v občance může mít zásadní vliv na vaši osobnost a chování. Jaké nejčastější proměny čerstvě sezdané páry provází?

Pokud máte čerstvě po svatbě, možná na sobě začínáte pociťovat některou z následujících změn. Nemusíte se děsit, je to naprosto běžné a má to své plusy i mínusy.

 

1. Začíná se ozývat stereotyp


Najednou se nám nechce vymýšlet a absolvovat nová dobrodružství. Místo toho, abychom s partnerem vyrazily na večerní rande někam mezi lidi, otevřeme si doma u televize lahvinku červeného, spokojeně chroupeme brambůrky a komentujeme dění příběhu.

 

Novinky v Ulici - Tereza a David
(Foto: TV Nova)


2. Sundáváme růžové brýle


Příjemný pocit jistoty občas způsobuje, že se přestáváme snažit. Už si nevycházíme tolik vstříc, nejsme na sebe tak milí a naplno popustíme uzdu svému pravému já. Vzájemně se poznáváme se vším všudy, což s sebou občas nese různá příjemná i nepříjemná překvapení.


3. Trávíme více času doma


Čerstvě sezdaní partneři na sobě často pozorují, že pomalu a nenápadně přestávají vídat své přátele tak často jako dřív a dávají přednost domácím činnostem. Stávají se introvertnější a večer raději stráví s dobrou knížkou v ruce.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak zahnat manželský stereotyp v posteli?

Recept na šťastné manželství: Stačí 9 jednoduchých pravidel

13 tajemství šťastného manželství: Rady od skutečných párů!


4. Užíváme si klidu a bezpečí


Je to příjemný pocit být na to ve dvou, moct se o druhého opřít a vědět, že nás doma někdo čeká. Manželství nám dává pocit domova, bezpečí a rodinné pohody.

 

Láska
(Foto: Getty Images)


5. Jsme více zodpovědné


Už nepřemýšlíme samy za sebe. Každé naše rozhodnutí ovlivňuje i někoho dalšího. Po malé hádce se nemůžeme prostě jen sbalit a prásknout dveřmi. Musíme jí přijít na kloub a snažit se dojít k nějakému řešení či kompromisu. Tím se stáváme rozumnější, zodpovědnější a dospělejší


Jestli některé změny dostihnou i Terezu s Davidem, uvidíme v dalších dílech oblíbeného seriálu Ulice. Nechme se překvapit! A jak tomu bylo u vás?

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Milan 16:24 06.11.2018
Ne svatba, ale děti změní situaci.
Teprve když se člověk stane rodičem, dospěje.
jansuk 03:36 06.11.2018
Že já nešťastná si raději nevzala …………..Pištu Hufnágla ! :-))))