Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Marcela z Ulice je až po uši zamilovaná do Bruna, ale není si jistá, jestli má u něj ještě šanci. Snažila se mu naznačit svou přízeň, ale zdá se, že sympatický barman na to příliš nereaguje. Nacházíte se v podobné situaci? Inspirujte se, jak z ní ...

5 způsobů, jak dát muži najevo, že se vám líbí a popostrčit ho k akci

Seriál Ulice: Mají Bruno a Marcela ještě šanci?
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: Mají Bruno a Marcela ještě šanci?
aktualizováno 01.01.2019, 00:00 | 01.01.2019, 00:00 | doma.cz

Marcela z Ulice je až po uši zamilovaná do Bruna, ale není si jistá, jestli má u něj ještě šanci. Snažila se mu naznačit svou přízeň, ale zdá se, že sympatický barman na to příliš nereaguje. Nacházíte se v podobné situaci? Inspirujte se, jak z ní ven.

Jak prolomit ledy a dát mu najevo, že vás klidně může pozvat na rande?

 

1. Zapojte řeč těla

 

Když s ním hovoříte, dívejte se mu přímo do očí a usmívejte se. Nebojte se letmého dotyku a vyčkejte si na reakci. Stůjte vzpřímeně a snažte se nedat najevo nervozitu a stud.

 

 

2. Projevte svůj zájem

 

Zajímejte se o jeho koníčky, práci a snažte se najít společné téma, na kterém se dá stavět. Netlačte na pilu, zkuste na to jít přirozeně. Dejte najevo, že vás jeho názor zajímá, pečlivě mu naslouchejte a snažte se ho lépe poznat.


3. Poproste přátele o pomoc

 

Máte společné přátele? Není nic jednoduššího, než přes ně nenápadně vyzjistit, jestli u něj máte šanci. Zorganizujte společný večírek nebo výlet a klidně je požádejte, aby vás seznámili, pokud se tak ještě nestalo.

 


4. Jděte na to přes společné zájmy

 

Oba sportujete, pracujete ve stejné branži nebo se zajímáte o historii? Pak máte skvělou příležitost navrhnout mu společnou účast na konferenci, předášce nebo sportovním utkání. Klidně do toho zapojte i další lidi, aby vaše pozvání nepůsobilo příliš závazně.

 

ČTĚTE TAKÉ:

7 chyb, které muži dělají v posteli + návod, jak je to odnaučit

5 věcí, kterými ženy v posteli odpuzují své partnery

Zakázaná láska: Jak se s ní nejlépe vypořádat?

 

5. Buďte trpělivé

 

Neočekávejte, že vám ihned padne do náruče a neurážejte se, když váš zájem nebude opětován. Někdy to chce čas. Neponižujte se k několika zprávám, na které nedostáváte jasnou odpověď. Pokud na vás kašle, jděte dál.

 

Jaké triky fungovaly vám?

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře