Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Těchto 6 věcí pro muže nikdy nedělejte. Pokud se kvůli němu musíte obětovat, nezaslouží si vás.

6 důkazů lásky, kterými VZTAH SPÍŠE NIČÍTE

Problémy v posteli
zdroj: Thinkstockphotos Problémy v posteli
aktualizováno 22.05.2017, 16:00 | 22.05.2017, 16:00 | Doma.cz/tvnoviny.sk

Těchto 6 věcí pro muže nikdy nedělejte. Pokud se kvůli němu musíte obětovat, nezaslouží si vás.

Každá žena chce mít šťastný vztah. Některé jsou však ochotné pro muže svých snů obětovat příliš. Pokud se nachytáte při tom, že partnerovi snesete i modré z nebe, i když si to možná nezaslouží, měli byste se nad tím zamyslet.

 

Nezkoušejte vyřešit všechny jeho problémy

Ve vztahu bychom si měli pomáhat nejvíce, jak se dá. Ale pokud se budete snažit pomoci partnerovi úplně ve všem, způsobíte více škod než užitku. Buďte nezávislá a také silná žena, ale nikdy byste neměli šlapat na jeho mužskou roli. Přehnanou péčí jen ukážete, že nevěříte v jeho schopnosti. Pokud má finanční problémy nebo neshody v práci a chce je řešit sám, nechte ho. No a pokud je to právě on, kdo od vás vyžaduje přehnanou péči, co nejdříve si to vysvětlete.

 

Nekupujte mu drahé dary

Pokud ho chcete potěšit, i hmotný dar je samozřejmě v pořádku. Uvědomte si však, že lásku materiálními věcmi nezískáte. Navíc neustálými dary ho můžete dostat do stresu. Nabude dojmu, že je jeho povinností koupit drahé věci i vám. Dárky a pozornosti ve vztahu by přece měly být upřímné, nejde o soutěž. Podstatná je myšlenka a na hodnotě samotné nezáleží.

 

 

Nenechte ho neustále si stěžovat

Je důležité, že umíte partnera podpořit a vyslechnout. Moudrá žena umí muže inspirovat a stát při něm, když zažívá uznání i neúspěch. Ale pokud si váš partner zvykl zbaběle stěžovat na svět kolem sebe denodenně, nedovolte mu plakat vám na rameni. S mužem, který se snadno vzdá a má negativní pohled na život, vám zřejmě dobře nebude.

 

Nedokazujte pravdu

Každý muž se potřebuje cítit důležitý. Nenechal si od vás poradit a nyní se ukázalo, že jste měla pravdu? Nevyběhněte na něj s větou "Já jsem ti to říkala". Tím, že to řeknete, naznačujete, že jste inteligentnější než on. Takové projevy ženské dominance jen těžko pomohou harmonickému vztahu.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Láska na poloviční úvazek? Co to je a jak funguje
Je to láska, nebo si to namlouváte? Poradíme!
Vytrácí se vám ze vztahu láska? Těchto 5 věcí vám zachrání manželství

 

Nikdy se nevzdávejte práce, kterou milujete

Jen proto, že jste si našly životní lásku, se nemusíte vzdát milované práce a přátel. Pokud obětujete všechno, co vám přináší štěstí, dříve či později budete nespokojená. Každý vztah vyžaduje malé oběti. Ale extrém je vždy nebezpečný.

 

Neměňte svůj vzhled

Je přirozené, že se žena chce líbit muži, kterého miluje. Nový účes nebo sexy šaty ho mohou potěšit. Ale pokud od vás žádá výraznou změnu vzhledu a nedokáže akceptovat to, jaká jste, je možná pravý čas ze vztahu odejít. Muž, který nedokáže milovat vaši přirozenost, si vás nezaslouží. Nezapomeňte však také na to, že byste neměla sklouznout k zanedbanosti. Každý muž se rád pochlubí krásnou přítelkyní. Buďte hrdé na svou ženskost a nebojte se ji vyzdvihovat.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře