Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pokud se sexem na jednu noc nemáte moc zkušeností, je vždy dobré se zeptat někoho, kdo už se touhle cestičkou prošel a může pro vás mít pár zajímavých rad. My jsme tohle v podstatě udělali za vás a tady je šest lekcí, na které byste se měla připra...

6 lekcí, které z vás udělají expertku na sex na jednu noc!

Vášeň
zdroj: Thinkstockphotos Vášeň
aktualizováno 05.10.2013, 15:04 | 05.10.2013, 00:00 | doma.cz/roh

Pokud se sexem na jednu noc nemáte moc zkušeností, je vždy dobré se zeptat někoho, kdo už se touhle cestičkou prošel a může pro vás mít pár zajímavých rad. My jsme tohle v podstatě udělali za vás a tady je šest lekcí, na které byste se měla připravit.

1. Orgasmus? Zapomeňte!
V žádném případě neočekávejte, že v sexu na jednu noc zažijete orgasmus. Víte dobře, že pokud zrovna začnete s někým spát, ještě ani pořádně neví, jak vaše tělo funguje a na co. Tím pádem nebuďte zklamaná, pokud k tomu nedojde. Prostě si to užijte a nebo mu dejte instrukce!

 

2. Bez kondomu ani ránu
Pokaždé používejte kondom! Možná vám to bude připadat jako hloupost, že to je přeci samo sebou, ale nevěřili byste, kolik lidí se nechrání a pokaždé si najde nějakou výmluvu. "Myslela jsem, že kondom bude mít on, ale neměl a já ho tak chtěla!" Pokud se pouštíte do podobného dobrodružství, pokaždé pamatujte, že to není sebevražedná mise a kondom je tedy nezbytností.

 

 

3. Není to o dobrém sexu
Sex na jednu noc většinou není nijak super, protože kdyby byl, tak si to určitě zopakujete, a pak už to není sex na jednu noc. Ovšem to neznamená, že to nemůže stát za to. Jen proto, že oba víte, že je to jen na jednu noc, je tu většinou absence citů.

 

ČTĚTE TAKÉ:
Velký výzkum! Při masturbaci ženy vyvrcholí dříve než při sexu!

Nejvtipnější cviky k dosažení orgasmu. Takhle se to dělalo v 50. letech!

5 největších chyb, které ženy dělají při orálním sexu

 

4. Pamatujte si jeho jméno
Tohle je docela důležitá rada, protože vám to ušetří opravdu trapné okamžiky. Není totiž nic horšího, než cítit se jako laciná holka, která si ani nepamatuje, jak se objekt její touhy, se kterým si to rozdávala celou noc jmenuje.

 

 

ČTĚTE TAKÉ NA KRASNA.CZ:

Manuál úspěšné lovkyně kluků
Sex na jednu noc? Tak na orgasmus zapomeň!
Sex na jednu noc... S kamarádkou!

 

5. Nepotřebujete dalšího "kamaráda" na Facebooku
Nepřidávejte si je mezi přátele na Facebooku! Pokud nemáte se svým úletem na jednu noc nějaké další plány, nehledejte ho na Facebooku. Obzvláště, pokud si pamatujete nanejvýš jeho křestní jméno, bude to pro vás těžké ho najít. Když už se vám to povede, budete vypadat opravdu divně.


6. Odejděte stylově
Cesta hrůzy domů nad ránem s výčitkami svědomí? Jen pokud si to dovolíte. Nestyďte se za svou sexualitu, řekněte si, že jste sexy a žádoucí a na cestě domů si kupte kafíčko a ten pocit si užijte!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Video: Takhle končí dětské idoly... Miley Cyrus předvedla na MTV sex na pódiu!

U soudu za nekrofilii: Žena souložila s kostlivci. Podívejte se!

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Helena 16:11 04.02.2015
Pěkný článek, pod kterým bych se podepsala je na Banánkovi.. http://www.bananek.cz/blog/sex-na-jednu-noc/
Smallkox 00:15 22.02.2014
Aneb jak se stát kurvou :D. No to je krása :D :-/
Gertrůda 16:38 08.10.2013
Ano,sex na jednu noc....pááárááádááá.Já vždy jedu jak by to bylo naposled.Jméno nepotřebují a své mu taky nepovím,proč taky ne?
ennadia 11:19 08.10.2013
Mě se to líbí,jak je to napsané,já takové věci na jednu noc nedělám,ale už mám na to věk tak proč ne!Když většina mužů nestojí ani za to,aby člověk s nimi chodil a měl pěkný vztah.Tak proč ne si s někým rozdat sex komu se líbíte.....to je ten článek aktuální!!! Je to takové postrčení dopředu,tak PROČ NE?!?A v mém věku....
Táňa 10:04 06.10.2013
To jsem si zase přečetla rady ! Fakt na to máte nejspíš nějaké experty a nejspíš chlapy, nebo přímo buzíky. Prej - Zapomeňte na orgasmus, Není to o dobrém sexu, ! To už ten váš expert mohl napsat jen větu - Zapomeňte na sex na jednu noc. Sex na jednu noc je skvělý. Bez vysvětlování, vaření snídaní, praní ponožek a výčitek. Ale jsou i takové, co milují, probouzet se vedle toho svého a zkoušet ho po ránu zprovoznit. Nejde to (většinou).