Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ženy vnímají, v čem jejich protějšek dorazí na první rande. Nejnovější průzkumy uvádějí, že až 85 % žen považuje za přitažlivějšího dobře oblečeného muže než muže s naditou peněženkou!

6 módních chyb, kterými muži zaručeně pokazí první rande

Špatné rande
zdroj: Thinkstockphotos Špatné rande
aktualizováno 03.04.2018, 00:25 | 03.04.2018, 00:25 | doma.cz

Ženy vnímají, v čem jejich protějšek dorazí na první rande. Nejnovější průzkumy uvádějí, že až 85 % žen považuje za přitažlivějšího dobře oblečeného muže než muže s naditou peněženkou!

Mnohdy tak oblečení může přispět na vážkách vah, zda se znovu potkají či nikoliv. Vždyť první dojem se vytváří během 7 až 17 vteřin od prvního kontaktu, a celá polovina prvního dojmu je utvářena na základě fyzického vzhledu. Co ženy, tak na mužích vytáčí a proč?

 

Skvrny na oblečení a okousané nehty


První schůzka může být pro obě strany velmi stresující záležitost. Obavy, zda se vzájemně budete líbit a o čem povídat, mohou vyústit v nadměrnou produkci potu. Přiznejme si, že propocené fleky v podpaží, případně doprovázené typickým pachem, na přitažlivosti zrovna nepřidají.


Ženy očekávají od svého protějšku, že dorazí na schůzku celkově upravený. V opačném případě to bereme jako znamení, že muž schůzce nepřikládal žádnou velkou důležitost. Nutností je antiperspirant, umyté vlasy, upravené a čisté nehty. Pokud se pánové hodně potíte, tak vezměte pod košili tričko, které pot nasaje a nepustí ho ke košili.


Rozdrbané džíny a tepláky


Tepláky jsou pohodlné, ale patří maximálně do fitka nebo k televizi! Žádná žena nebude chtít chodit po městě s chlapem, který vypadá, že si odskočil s odpadkovým košem. Ani roztrhané džíny, byť vás stály majlant a jsou značkové, na nás dojem neudělají. Čechy oblíbené a vyhledávané outdoorové oblečení si nechte do hor. Pokud bychom si mohly vybrat, tak bychom nejraději viděly muže v dobře padnoucích džínách, obleku nebo látkových kalhotách a saku.

 

Rande - 1
(Foto: Profimedia)


Když oblek, tak musí sednout


Pokud se muž rozhodne pro oblek, tak mu musí sedět. Dobře střižený oblek z něj udělá charismatického sebevědomého chlapa, v opačném případě bude za strašáka, za kterého se žena bude stydět. „Sako nesmí být v ramenou krátké, nebo naopak přesahovat hranu ramene. Délka saka by pak měla zakrývat pozadí. Rukáv saka by měl končit v místě, kde se ohýbá zápěstí a manžeta košile by měla přesahovat rukáv saka o 1-1,5 cm,“ říká Petra Koutná z rodinné oděvní firmy Koutný.


Do kalhot patří pásek a na nohy kožená obuv


Boty považujeme za ukazatel vkusu a stylu, ale i sociálního statusu a příjmu. Ze sandálů v kombinaci s ponožkami se nám dělá opravdu špatně. Proto by až třetina žen nejraději viděla na nohou potenciálního partnera kvalitní kožené boty. Pokud barva obuvi ladí s páskem, tak získáte plusové body navíc.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Dilema jménem PRVNÍ RANDE! Kolik by měl za nás utratit? + názor mužů
10 zaručených tipů, jak zničit první rande
Ty nejhorší trapasy, když jste na první schůzce


Košile s krátkým rukávem a rozhalenkou


Tílko a košile s krátkými rukávy, si zaslouží spálit. Pochopte, že když košile, tak jedině s dlouhými rukávy, které si můžete vyhrnout. Navíc u košile byste měli mít povolený maximálně jeden knoflík u krku. Nikdo není zvědavý na váš zarostlý hrudník. Nechcete přece vyvolat dojem plážového seladona. Pokud si nejste jisti barvami, či jste barvoslepí, jednobarevnými košilemi jako je bílá, modrá, nebo černá nic nezkazíte.

 

Pozor i na další faux pas. Zkuste následující, možná trochu úsměvný kvíz, který vychází z průzkumu seznamky eDarling, zaměřené na otravné zlozvyky na první schůzce. Obstojíte?

 

Bude z toho druhé rande?
(Foto: oficiální zdroj)

 

Barvy mohou pánové zvolit i podle toho, jaký dojem chtějí vyvolat. "Červená a černá jsou silné barvy, hnědá, modrá a šedá jsou neutrální a bílá v menší míře výborně projasní jinak barevně konzervativní outfit," říká módní odbornice Barbora Holá za Vivantis.cz.


Sluneční brýle na očích


Pokud zrovna nesedíte s partnerkou v pouliční kavárně za slunného dne, tak není důvod mít na očích sluneční brýle. Těžko se nám pak navazuje oční kontakt a nevíme, zda věnujete pozornost nám, nebo okukujete kolemjdoucí ženy.


Co by na prvním rande naštvalo na vzhledu vašeho protějšku vás?

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře