Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Anální sex patří mezi tabu, o kterých se na veřejnosti příliš nehovoří. Někteří o něm nechtějí ani slyšet, jiní ho pravidelně praktikují, ale nikde se tím příliš nechlubí. Existuje ale několik věcí, které byste o análním sexu měla vědět dříve, než...

6 věcí o ANÁLNÍM SEXU, o kterých se nemluví

Anální sex
zdroj: Thinkstockphotos Anální sex
aktualizováno 05.03.2018, 00:32 | 05.03.2018, 00:32 | doma.cz

Anální sex patří mezi tabu, o kterých se na veřejnosti příliš nehovoří. Někteří o něm nechtějí ani slyšet, jiní ho pravidelně praktikují, ale nikde se tím příliš nechlubí. Existuje ale několik věcí, které byste o análním sexu měla vědět dříve, než se ho rozhodnete vyzkoušet.

Proč se půjde ihned osprchovat?
Je velmi pravděpodobné, že váš partner půjde ihned po análním sexu do sprchy. Neberte si tento krok osobně, protože jde o běžnou praxi. Anální sex s sebou přináší jedinečné vůně, které nejsou každému příjemné. Dopřejte svému partnerovi vanu bez výčitek, a v lepším případě se k němu přidejte. Uvidíte, že to bude krásná tečka za vaším sexem.


Opatrnost je na místě
Možná se sama budete divit, proč je váš partner během análního sexu tak opatrný. Rozhodně to nemá nic společného s jeho nezkušeností. Pravdou ale zůstává, že anál není klasická pozice, a tak je rozhodně na místě jistý druh nervozity a opatrnosti. Dodejte mu odvahu hezkými slovy nebo třeba polibkem.

 


Pokaždé trošku jiný
Zní to bláznivě, ale připravte se na to, že anální sex má mnoho podob. Pokaždé ho budete cítit odlišně a pokaždé vám dopřeje jiné emoce. Je tedy důležité, abyste od análu neměla očekávání, mohlo by se totiž stát, že byste byla velmi zklamaná. Raději se nechte příjemně překvapit. Určitě to bude stát za to!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Pronikněte do tajů KYBERSEXU! Jak si ho nejvíc užít? A co nikdy nedělat?
Odhalujeme pornomýty: Domina nebo subinka?
Slavné penisy historie! Mužství s velkým M


Každý chlap po něm netouží
Mohlo by se zdát, že každý chlap žije jenom proto, aby vyzkoušel anální sex. Opak je ale pravdou. Existuje mnoho pánů, které představa análního sexu vůbec nerajcuje. Naopak z ní mají husí kůži! Myslete na to a rozhodně svého partnera do ničeho nenuťte. Takový sex by rozhodně nebyl ani pro jednoho z vás přínosný.

 


Co se může stát?
Měli bychom si vyjasnit dvě důležité věci. Z análního sexu nemůžete otěhotnět, ale zároveň při něm můžete chytnout pohlavní nemoci. Rozhodně tedy nezapomínejte na kondom, který je i z hygienických důvodů pro anální sex hotovou nezbytností. Zvolte obzvláště lubrikované kondomy, díky kterým bude celý anální sex příjemnější.


Bolest nevadí?

Ano, bylo by naivní si myslet, že anální sex proběhne jako po másle. Zároveň si ale musíte uvědomit, že ani velká bolest není normální. Pro dokonalý anál je důležité, abyste byla stoprocentně uvolněná. Nebojte se nejprve vyzkoušet anální kolík, a teprve následně se oddejte análnímu sexu.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

coconel 22:07 26.03.2018
když piju mlíko skrabice,tak sem prase ale anál jí nevadí...
Luca 12:18 18.03.2018
Kondom nepoužívám, ale nestřídame dirky kvuli infekci. Asi tak,ja klečím manzel zezadu a v zadečku mam vibrátor,ma ho opreny o bříško a přiráží oběma naráz.
mara 16:06 06.03.2018
PRASATA