Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Mnozí muži mají především díky častému sledování filmů pro dospělé naprosto zkreslené představy o ženské sexualitě. Výsledkem je zklamání na obou frontách. Jak ho odnaučit ty nejhorší zlozvyky?

7 chyb, které muži dělají v posteli + návod, jak je to odnaučit

Problémy v posteli
zdroj: Thinkstockphotos Problémy v posteli
aktualizováno 03.12.2018, 11:41 | 03.12.2018, 11:41 | doma.cz

Mnozí muži mají především díky častému sledování filmů pro dospělé naprosto zkreslené představy o ženské sexualitě. Výsledkem je zklamání na obou frontách. Jak ho odnaučit ty nejhorší zlozvyky?

Nejlepším řešením je vždycky komunikace. Na tu už je ale v posteli pozdě, a tak vám nezbývá, než jemně naznačit to, co si zrovna myslíte. V čem muži v posteli nejčastěji chybují a jak to změnit?

 

1. Uspěchají předehru


Někteří muži stále nepřišli na to, že s ženským tělem je to o něco složitější než s tím mužským. Ženy jednoduše potřebují více času a péče a zbytečný spěch v posteli přinese jen zklamání.


Jak to změnit: Zkuste začít erotickou masáží, která ho donutí trošku zpomalit. Přichystejte klidnou atmosféru, které přispějí svíčky a relaxační hudba. Než přijde z práce domů, pošlete mu lechtivou zprávu a připravte ho na to, že vás dnes čeká dlouhá vzájemná masáž. Uvidíte, že taková příprava stojí za to. Oba vás to příjemně naladí a vaše milování bude mnohem smyslnější.


2. Kašlou na hygienu


Tady není třeba dlouhého komentáře. Když se partner neoholí nebo před milováním neumyje, není divu, že vás to zrovna nevzrušuje.


Jak to změnit: Dejte si společnou koupel nebo sprchu, která zároveň splní funkci příjemné předehry.

 

Romantika
(Foto: Getty Images)


3. Neovládají techniku svůdného svlékání


Neumí rozepnout podprsenku nebo si před milováním nesundá ponožky či tričko.


Jak to změnit: Rozhodně ho za to nepeskujte, protože v takovém případě by vzrušení opadlo i na jeho straně. Nedělejte z toho velkou vědu a vezměte tu práci na sebe. Váš drahý vaše konání určitě pochopí a příště již bude vědět, co má dělat. A pokud ne příště, tak přespříště!

 

Ponožky v posteli
(Foto: Getty Images)


4. Dělají to úplně bez emocí


Soustředí se jen na pohyby těla a zdá se, že jím neprochází žádné emoce.


Jak to změnit: Nebojte se mu něžně pošeptat, co cítíte nebo co chcete. Zeptejte se ho, jak se mu to líbí a probuďte v něm trochu citu.


5. Jsou si se sebou až moc jistí


Tváří se jako největší macho a je se svým výkonem natolik spokojený, že ho ani nenapadne, že byste k tomu mohly mít nějaké výhrady.


Jak to změnit: Neshazujte ho, ale nebojte se mu pošeptat, po čem toužíte nebo převezměte na chvíli dominantnější roli.

 

ČTĚTE TAKÉ:

5 věcí, které byste v posteli měly dělat častěji. Váš partner bude na vrcholu blaha!

5 věcí, kterými ženy v posteli odpuzují své partnery

Jste nespokojená v posteli? Víme, co vám doopravdy chybí


6. Nesdílí s partnerkou své erotické představy


Každý máme nějaké tajné touhy. Muži jsou často méně komunikativní a sdílní než ženy a neumí tak snadno otevřít své nitro.


Jak to změnit: Vyčkejte na vhodnou chvíli – třeba u skleničky dobrého vína a svěřte se mu jako první. Nebuďte zklamané, když hned neudělá to samé a nevyvíjejte na něj žádný nátlak.

 


7. Neumí to s klitorisem


Jde na to příliš rychle nebo pomalu a vnímá klitoris jako zázračné tlačítko, které po stisknutí aktivuje vlnu rozkoše.


Jak to změnit: Něžně uchopte jeho dlaň a veďte ji tak, jak je vám to příjemné. Není nic špatného na tom mu pošeptat, jak se vám to líbí. Jen si dejte pozor na způsob, jakým to řeknete. Nedávejte mu najevo, že to dělá úplně špatně a vás to vlastně vůbec nebaví.

 

Co dalšího byste připojily na tento seznam? Dejte nám vědět do komentářů.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře