Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Připadají vám hračky v sex shopu zbytečně drahé a nepraktické? Nemusíte je kupovat. Stačí se poohlédnout po erotických pomůckách, které ukrývá vaše domácnost, jen jste o tom doteď nevěděly.

7 erotických pomůcek, o kterých ani nevíte, že je máte doma

sex v těhotenství - 3
zdroj: Getty Images sex v těhotenství - 3
aktualizováno 10.12.2018, 00:04 | 10.12.2018, 00:04 | doma.cz

Připadají vám hračky v sex shopu zbytečně drahé a nepraktické? Nemusíte je kupovat. Stačí se poohlédnout po erotických pomůckách, které ukrývá vaše domácnost, jen jste o tom doteď nevěděly.

Které předměty jsou natolik multifunkční, že poslouží i při erotických hrátkách a dokonale okoření vaše milostné životy?

 

1. Kostka ledu

 

Led ukrývající se v mrazáku se hodí nejen do vaší oblíbené sklenice whiskey. Dokáže i příjemně okořenit milostnou předehru. Rozpouštějící se kostka na rozpáleném těle udělá divy.

 

 

2. Zrcadlo

 

Tady není co dodat. Zrcadlo vám umožní sledovat vaše výrazy a pohyby, což asi nikoho nenechá chladným.

 

3. Sprchová hlavice

 

Napadlo vás někdy, že sprchová hlavice spolehlivě nahradí i vibrátor? Vyměňte občas ložnici za koupelnu a vyzkoušejte, co dokáže tlak tekoucí vody.

 

 

4. Šála

 

Zavažte občas partnerovi oči a dopřejte mu moment vzrušujícího překvapení. Nebo mu něžně svažte ruce k sobě či ho připoutejte k posteli. Stereotyp se vám vyhne obloukem.

 

5. Samodržící punčochy

 

Tzv. samodržky jsou nejen praktické, ale také zatraceně sexy. Není potřeba utrácet za speciální erotické oblečky ze sex shopu. Obyčejné punčochy, podpatky a krajkové prádlo je bez problému nahradí.

 

Sex
(Foto: Getty Images)

 

6. Polštář

 

Dobrá pozice je při milování klíčová. Využijte polštář a vložte si ho pod zadeček. Poloha, při které je muž nahoře, najednou získá úplně jiný rozměr.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Masturbace ve vztahu: ANO nebo NE?

Nemáte ORGASMUS? Zapojte do předehry tuto část těla

Zjistěte, kde končí váš klitoris: Takovou rozkoš jste dosud nezažila

7. Péřová prachovka

 

Dopřejte si občas smyslnou a pomalou předehru. Peří se používá i při tantrických masážích. Něžné lehtání je příjemné úplně každému.

 

Napadly vás nějaké další předměty, které se tváří nevinně, ale dají se využít i při postelových hrátkách?

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře