Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pokud toužíte svému muži připravit noc na kterou nezapomene, bude pro vás určitě důležité nastudovat si sedmičku těch nejrajcovnějších pozic, které milují všichni muži!

7 sexuálních pozic, kterým žádný muž neodolá

Sex - 5
zdroj: Thinkstockphotos Sex - 5
aktualizováno 14.03.2015, 00:07 | 14.03.2015, 00:07 | doma.cz/roh

Pokud toužíte svému muži připravit noc na kterou nezapomene, bude pro vás určitě důležité nastudovat si sedmičku těch nejrajcovnějších pozic, které milují všichni muži!

1. Na koníčka
Zeptejte se svého muže, co ho v posteli dovádí k šílenství a vsadíme se, že řekne, když vám může dělat dobře. Tahle sexuální pozice vás posadí do řidičského křesla a to je, aspon pokud se ložnice týče místo, kde vás chce mít. Využijte toho, že máte kontrolu a řiďte si tempo podle toho, jak vám to vyhovuje. Bude mít volné ruce k tomu, aby se mohly volně toulat po všech zákoutích vašeho těla! Bonusem mu je plný výhled na vaše sexy křivky, takže nechte světlo svítit a udělejte mu show!

 

 

2. Misionář
Tahle standardní poloha mu vyhovuje zase naopak proto, že teď má kontrolu on a přitom jsou vaše boky volné dostatečně na to, abyste s nimi mohla kouzlit. A zatím co on má navrch, tempo si diktujete společně! Pokud potřebujete, aby dělal rychlejší pohyby nebo pronikal hlouběji, chyťte ho za boky a naveďte si ho. Nejlepší sex je jako rozhovor a misionářská pozice vám dovoluje komunikovat pomocí vašich těl.


3. Na koníčka zády k němu
Tahle převrácená pozice na koníčka snoubí hned několik plus, které váš muž ocení. Umožňuje mu skvělý výhled jako při pozici zezadu, ale kontrolu nad ním máte vy. Během této polohy si nemůžete hledět do očí a ani vám nedovoluje příliš mnoho hlazení, ale to jí dává ten zajímavý nádech v kontrastu s těmi ostatními více romantickými polohami. Pokud budete mít nutnou potřebu navázat kontakt, ohlédněte se přes rameno, je to sexy a oba vás to ještě více rozrajcuje!

 

 

4. Zezadu
Tato pozice, kdy k vám muž přichází zezadu mu dovoluje kontrolovat rychlost a přizpůsobit ji jeho potřebám. Také je to pozice, která mu umožňuje mnohem hlubší pronikání a on se pak cítí jako král ložnice! Některé ženy mají tenhle intenzivní a hluboký pocit rády, pokud je to pro vás ale moc, tak mu to dejte vědět! Komunikace je klíčem k potěšení a prožití plného prožitku z fyzické intimity.

 

 

5. Ve stoje
Tohle pravděpodobně nebude vaše nejoblíbenější poloha, ale pro něj je to perfektní poloha na to ukázat vám, že vás musí mít teď hned. Ať už vás ohýbá přes kuchyňský stůl nebo se opíráte o zeď, je to spontánní poloha pro jednu rychlovku!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Sex na podivných místech! Už jste něco z toho zkoušeli?

6 snadných triků, jak si pomoci k řetězovému orgasmu

Orgasmy slavných hvězd, podívejte se, jak při tom vypadají!

Sex v Česku číslech: Kdy začínáme, jsme nevěrné a chováme se v posteli zodpovědně? VELKÝ PRŮZKUM

Uma Thurman nebo Christian Slater nazí při vyvrcholení. V kině vás čeká šok

Expřítel Rihanny, který ji bil: O panictví jsem přišel v 8 letech, proto se chovám jako zvíře

 

6. Lžička
Tohle je základní intimní poloha, když se chcete tulit celým tělem a jste malinko zlenivělí. Při této poloze má absolutní přístup k celému vašemu tělo a vám dává volné ruce v případě, že byste si chtěla trošku pomoct sama, to ho totiž stoprocentně vzruší! Vaše ruce, kterými laskáte vlastní tělo ho budou dovádět k šílenství.

 

 

7. Tanec v klíně
Vezměte židli, přitáhněte ji a posaďte ho na ni. Pusťte si nějakou sexy hudbu, při které se vám budou pěkně vlnit boky a předveďte mu takový taneček, za který by si nemusela stydět ani profesionálka. Bude to milovat! Potom si na něj pěkně vylezte a užijte si tu jízdu!
 

 
13 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

redakce je neschopná 14:22 14.03.2015
Podobné články jsou na doma.cz už klasika a zároveň ubohost. Snižuje se jim počet čtenářů, tak to řeší jako de@bilové !
Clare P. 17:53 12.11.2013
Reaguji na příspěvek pana Michala z 22.10.2013 v 23:27 hod...
Michale a co takhle se sejít,ráda vás naučím jak máte pracovat se svým tělem ;-) já 25 let,svobodná...
Linka 19:04 30.10.2013
Jasně Dežo, že tomu rozumím. Myslela jsem si to že asi máš tohle na mysli ale nebyla jsem si tak jistá. Tak díky za Tvůj názor.
Dežo 12:09 29.10.2013
Linko tak ještě jednou a pomalu!!Ta žena s kterou jí podvádí,mu poskytla něco co DOMA nemá!!Tak až zjistí čím je pro něj(v sexu) přitažlivější,tak ať se snaží o to aby to měl doma a nepodváděl ji.Teď už tomu razumíš??
Linka 15:04 26.10.2013
Dežo, díky Ti za zprávu nějak Tvé opověďi nerozumím. Můžež mi prosím sdělit co Ty bys udělal na jejím místě ? Díky
Dežo 11:57 26.10.2013
Linko,ať se potká s tou s kterou ji podvádí a ta ať ji řekne na čem ho utáhla!!Asi něco našel co doma nemá!!
Linka 10:24 26.10.2013
Zdravím lidičky, prosím poradí mi někdo? Moje mladší sestra má problémy s manželem neustále ji lže a podvádí ji mají spolu dvě děti. Já jsem jí poradila aby s manželem společně navštívila manželskou poradnu ale on prý tam nechci chodit a když si sním sestra chce o tom promluvit, tak vždy odchází. Už si s ním neví prý rady. Moc ráda bych ji pomohla, ale už nevím jak. Jaký nato máte názor Vy? Moc díky předem za Vaše názory.
janca 09:26 24.10.2013
Ahoj holky, včera jsem si koupila nový časopis Moje šťastná hvězda, nevěřila jsem kolik rad a tip tam je na sexuální život. Mohu jenom doporučit!
Myšička 16:20 23.10.2013
Tyjo když to neumíte tak vůbec sex neprovozujte...... :-)
michal 23:27 22.10.2013
polohu zezadu mi nejak nejde skousel jsem to 2x ve 31letech co mi je a vzdy to nevyslo bud mam ho mam maleho v erekci 12cm nebo mi nestal jak ma byt na 100%..na konicka a misionar celkem dobre polohy a jine uz neznam :-(
1 2