Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

...a jak byste to mohli změnit!

9 důvodů, proč jste singl

aktualizováno 12.12.2010, 10:13 | 12.12.2010, 00:00 | doma.cz/kat

...a jak byste to mohli změnit!

Když se nad ránem vrátíte z večírku, nečekají vás žádné výčitky, nemusíte se s nikým přetahovat o peřinu, koupelnu, ani záchod, můžete si poslouchat hudbu nahlas, jak chcete. Prostě svoboda. Sex je také vždy k dosažení – ať už s kamarádem, kamarádkou nebo s vlastní rukou. Ale je možné, že zatoužíte to změně. Chcete sdílet vzájemnou blízkost, důvod, proč se domů vůbec vracet, proč vydělávat peníze.Proč zrovna vy jste singl? Několik důvodů předestřel server bild.de.

 

 

Možná jste sami, protože:


1. Jste líní?


Kdybyste se trochu snažili určitě byste za chvíli někoho sbalili, ale prostě se vám nechce měnit zaběhnutý styl života.


2. Jste váhaví?


Možná se neumíte rozhodnout. To protějšku signalizuje pocit nejistoty a nebezpečí. Proto uteče do bezpečnějšího přístavu.


3. Příliš milujete svobodu?


Nechcete slevit ze svých nároků na svobodu v rozhodování při společném soužití. Chcete si zkrátka dělat, co chcete. To partnerství neprospívá – vždy jde o kompromis.

 

ČTĚTE TAKÉ:

NÁZORY MUŽŮ: Vystřídalo odklízení sněhu ranní sex?

SEXY HRÁTKY: Čím nám prospívá masturbace?


4. Jste zklamaní?


Pokud jste vícekrát za sebou zažili ne právě šťastný vztah, můžete být tak nedůvěřiví, že si rodící se lásku nedokážete náležitě užít. Protějšek to bude vnímat jako nedostatek citu k němu - a vezme nohy na ramena.


5. Myslíte si, že jste neatraktivní?


Často máme o sobě malé mínění. Bývá to paradoxně naopak – hodně atraktivní lidé mají potíže najít partnera, protože se ostatní bojí jejich odmítnutí.

 

 


6. Vězíte v minulosti?


Jestli jste se ještě neotřepali z rozchodu s předchozím parterem, nemá smysl se do něčeho nutit…dejte si oddechový čas. Pak si čistou hlavou určitě vyberete dobře!


7. Jděte za svým snem?


Musí mít černé vlasy a modré oči? Někdy stojí za to slevit na maličkostech, které jsou vlastně nepodstatné. Kdo dlouho vybírá, přeber!

 


8. Pracujete příliš?


Jste v zaměstnání od ráno do večera? Pak se nedivte, že se nemůžete seznámit s nikým mimo pracoviště. Snažte se co nejčastěji „vypnout“, rozšíříte si obzory a budete zábavnější a uvolněnější.

 

9. Nejste dostatečně uvolnění?

Hlavně nemyslete na to, jak se seznámit, kudy chodíte! Nechte věcem volný průběh.


 

 

 
9 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

samovar 18:12 16.12.2010
Vorlajz: A jéje, zase jeden beznadějně zamilovaný (horký kandidát na brzký rozvod). Kamaráde bez peněz do manželství nelez. Naděláš pouze spoustu dluhů, problémů a zmatků (a do toho nedej bože dětí). Nějak mi nejde dohromady tvá věta "Zamyslete se nad sebou" a "Zamilovat se". Tyhle dvě věci absolutně nejdou dohromady. Buď myslím, nebo jsem zamilovaný. Takže zamyslet by ses měl spíše ty. Ale to pochopíš, až nastanou problémy. Ale o tom si můžeme promluvit tak za rok - chybami se člověk učí. A není lepší školy než vlastní (chybná) zkušenost.
Vorlajz 15:13 14.12.2010
To není pravda, každá osůbka má své kouzlo a každá osůbka za to stojí.
Jak je to napsaný v jedný reklamě :) Když jí miluješ, není co řešit, takže ty komentáře že za to stojí jen málo ženskejch sou trapný, měly by ste se nad sebou zamyslet. A když už sme u toho, já sem se do jedný osůbky zamiloval a chceme se vzít, ale nemáme peníze na svatbu: Proto sem vymyslel takové malé překvapení pro svojí přítelkyni :)
Budu štastný za každý váš hlas
http://www.cilichili.cz/souteze/napis-jeziskovi/43... se nemusíte, stačí přihlášení přes FB.
Díky moc všem.
sindynka 11:23 14.12.2010
Krasny nazory (ironie)... ja to snad nebudu radis ani komentovat :o)
Honza 04:49 13.12.2010
Jenom pár ženskejch stojí za to se s nima zabývat.....
A ty jsou stejne uz vsechny rozebrany...
Toník 21:21 12.12.2010
Vztah = upínání se = odebrat si svobodu = ztratit repertoár všech možností = NEužívat si život na plno = omezovat se,,,, proč?!
gadžo 20:30 12.12.2010
Než být paroháčem..../ čas od času /
samovar 17:40 12.12.2010
Když chci mléko, nemusím hned kupovat krávu.
Wanton 10:33 12.12.2010
A nebo "single" prostě být chceme :-P
Mates 09:47 12.12.2010
Nebo jste ošklivka /ošklivec/a nikdo Vás nechce....:-)))