Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

V pátek si Anička zabalila tašku a odešla od Bedřicha. Pro něj to byla nečekaná rána, ze které se jen těžko vzpamatovává. Měl pocit, že se jim začalo dařit překonávat krizi, kterou způsobilo Jindřino těhotenství. Anička to ale cítila jinak a řešen...

Anička z Ulice opustila Bédu! Udělala správné rozhodnutí?

Anička Lišková
zdroj: TV Nova Anička Lišková
aktualizováno 13.06.2017, 00:40 | 13.06.2017, 00:40 | doma.cz

V pátek si Anička zabalila tašku a odešla od Bedřicha. Pro něj to byla nečekaná rána, ze které se jen těžko vzpamatovává. Měl pocit, že se jim začalo dařit překonávat krizi, kterou způsobilo Jindřino těhotenství. Anička to ale cítila jinak a řešení viděla ve svém odchodu.

Teprve v budoucnu se uvidí, jestli Anička udělala správné rozhodnutí. 

 

Je správné odejít?
Každý někdy zažil větší či menší krizi ve svém vztahu, kterou se snažil se svým partnerem vyřešit. Důvodem této situace mohlo být cokoliv. Nevěra, příliš mnoho kamarádů, rozdílné zájmy nebo i velké pracovní vytížení. Pokud už taková chvíle nastane, je třeba si v klidu uvědomit, zda se svým partnerem chcete opravdu zůstat, nebo ne. K tomuto rozhodnutí nedojdete za pět minut, proto určitě není správné okamžitě balit kufry a odcházet.

 


Hlavně klid!

Lehce se to radí, ale je těžké zachovat klid a chladnou hlavu. Snažte se odpoutat od emocí a přemýšlet o svém manželství. V klidu si rozeberte klady i zápory svého partnera. O všem si promluvte a řešení se snažte najít společně. Vždy je pro pár lepší kompromis než ultimátum. Podívejte se na vzniklou situaci pohledem svého manžela a třeba uvidíte, že i vy sama máte určitý podíl na současných problémech.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Je to láska nebo spolu zůstáváte jen ze zvyku?
Aleně z Ulice se pomalu přestává líbit přátelství mezi Terezou a Davidem. Měla by zasáhnout?
Páťa z Ulice jako malý zlodějíček. Měla by Digi zakročit?


Když to jinak nejde!

Bohužel, může se stát, že dojdete k závěru, kdy odchod jednoho z vás ze společné domácnosti vidíte jako jediné možné řešení. Jestliže jste vyčerpali všechny možnosti pro narovnání vztahu a je jasné, že další společné soužití by jednoho z vás trápilo, bralo mu sílu a radost ze života, je zřejmé, že nastal ten správný okamžik pro odchod. Ale i tento krok můžete provést s klidem a nadhledem bez hádek a výčitek. Možná se vám to teď zdá nemožné, ale i z dnes nenáviděného manžela se zítra může stát dobrý kamarád.

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Alena 22:05 16.06.2017
Ulice jako v životě, nahoru dolů. Některý díl dobrý, na druhý se nedá koukat.Přeskakují se příběhy sériových postav, něco začne a pak dlouze nic.Jen nalákat diváky. Někdy se tam řeší zbytečné věci, ale o čem stále točit! Anča by už měla skončit, napřed zachraňuje svět,a teď zachraňuje sebe!!
Jana 13:58 16.06.2017
Seriál jak to v reálném životě chodí někdy je to napjaté a někdy nudné ale jsou takové situace kde máme od každého něco mi se to líbí a rada na ulici koukám
Miloš 10:25 14.06.2017
Na tyto seriály koukám jen z donucení. V každém dílu musí být nějaká dramatická situace i kdyby na chleba nebylo. Nezáleží na inteligenci příběhu ale na sledovanost a čecháčkové jsou schopni koukat na kdejakou blbost.
MaJosef 21:50 13.06.2017
Scénáristé Ulice už neví jak nás blbce co na to čumíme nakrmit. Navíc debilní hudba do řeči hercům. Ulici sledují většinou lidé starší, kteří hůře slyší a zesílená hudba jim to jenom stěžuje.
Pokud jde o Aničku- neví co chce.