Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Rafinované svádění se děje i pomocí čichových buněk.

Aromaterapie pro lepší sex: Které vůně nás nabudí?

Sex
zdroj: isifa.com Sex
aktualizováno 19.07.2015, 00:21 | 19.07.2015, 00:21 | doma.cz/kat

Rafinované svádění se děje i pomocí čichových buněk.


S představou romantického večera má každý z nás určitě spojenou představu rozžehnutých voňavých svíček. Zkuste ale jít dál a popřemýšlet o tom, jak se dá příjemná vůně využít ještě víc ve prospěch věci. Vědci potvrzují, že správně prováděná aromaterapie může z obyčejného sexu udělat sex božský. Je spojená s představou plamene – protože aromaolej se musí nějakým způsobem vypařovat. Vůní si můžeme užívat prostřednictvím aromalampy, vonných svíček, při masážích, nebo stačí nakapat několik kapek oleje do horké vany.

 

Vliv na libido


Aromaterapie stimuluje mozková centra a je to skvělý způsob, jak si okořenit sexuální život. Některé vůně dokáží zvýšit průtok krve v tepnách a tím pádem i prokrvení pohlavních orgánů. Naopak jiné vůně zase působí vyloženě antikoncepčně. Muže prý nejvíc vzrušuje vůně levandule. Tato vůně zvyšuje průtok krve až o 40 procent.


ČTĚTE TAKÉ:

Valentýnská soutěž o sexy hračky pro dospělé

Orální sex: Jaké jsou časté omyly mužů?

Recenze čtenářky Evy (23): Zkoušela jsem vibrátor!

 

Sex
(Foto: isifa.com)

 


Které vůně vás nabudí?

 

Pokud chcete navnadit muže, je dobré několik hodin před milováním zapalte levandulové svíčky nebo nakapejte pár kapek levandulového oleje do aromalampy. Další vůní, která muže povzbuzuje k sexu je vůně dýňového koláče – čili logicky nejlepší je něco takového upéct. Když použijete i vanilkový cukr – tedy vůni vanilky – erotická vlna bude naladěna!


Ženy naopak zase vzrušuje vůně lékořice – tak jako se to zpívá v písni Václava Neckáře…Pozitivní náladu dokáže vytvořit i vůně citrusů – stačí dát několik slupek z oloupaného pomeranče na topení a pokoj se provoní nádherným tropickým rozverným odérem.

 

Voňavá masáž


Masáž je vynikající příležitostí, jak aromaoleje využít. Vhodné jsou vůně jako např. růže, ylangylang, opět vanilka, santalové dřevo. Přibližně 8 kapek aromaoleje nakapejte do 50 ml nosného oleje – např. olivového nebo slunečnicového. Výslednou směs pak zahřejte třením mezi dlaněmi.

 

Masírujte velké svalové skupiny, jako jsou stehna, hýždě, břicho. Postupně přidávejte paže a ňadra. Aromaolejem byste se neměli dotýkat sliznic, protože by mohlo dojít k podráždění. Pro masáž intimních partií je nejvhodnější použít zvlášť samotný olivový olej bez příměsy.

 

 
19 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Salemka 11:13 06.02.2013
ale fuj... bez příměsy? No to raději ne, ale zkuste to bez příměsi! Mimochodem, doporučuju kokosový olej.
Gertrůda 12:37 05.02.2013
Nejlepší je ta lesni vůně,před přichodem Alfonse(manžel)z práce provoním byt a už ve dveřích Alfons nasáva.Během konzumace oběda napouštím vanu,přidám par kapek pleje na kterém jsem smažila šnycle,tak to už Alfons začíná nabírat barvu!!Pak to vypukne,je jak divoká šelma,