Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Možná svému okolí vysíláte signály, o kterých nemáte ani tušení.

Barvy prádla prozradí vaše sexuální choutky

Dívka v prádle
zdroj: Thinkstockphotos Dívka v prádle
aktualizováno 18.02.2017, 00:25 | 18.02.2017, 00:25 | doma.cz/kat

Možná svému okolí vysíláte signály, o kterých nemáte ani tušení.

Experimentujete s barvou spodního prádla? Nebo jste zvyklá nosit jenom bílé či černé? Prozrazujete o sobě ví, než je vám možná milé.

  

Nosíte ráda modré spodní prádlo? Modrá zklidňuje , navozuje dojem nevinnosti. Máte-li ji ráda, potrpíte si na styl, eleganci a úroveň. Nosí ji většinou eroticky zklidněné ženy.

  

ČTĚTE TAKÉ:

Desatero sexuálně spokojené ženy

Sexuální pozice, které muži milují

 

Žlutá v historii to bývala barva prostitutek. Jste sexuálně provokativní a agresivní. Jasná žlutá signalizuje nebezpečí. Preferují ji lidé dominantního ražení. V kombinaci s černou z vás jde strach.

 

Milujete černou barvu? Je to unikátní a posvátná barva, zároveň, zejména oblékaná s červenou dokáže docílit nejvyššího erotického náboje. Je oblíbená u všech. Ráda si hrajete, lépe řečeno zahráváte…

 
Bílá je klasická barva mládí a nevinnosti. Bílá barva značí i ušlechtilost a vybranost v chování. Jste nebo se snažíte být cudná. Každopádně jste asi spíš submisivnější, případně lpíte na tradičních sexuálních praktikách.

 
Zelená – co se sexu týče, má spíše antikoncepční účinek. Když ale zvolíte správný odstín, omladí vás.

 

Inspirujte se:

Fotogalerie

1 / 18 Otevřít fotogalerii

 

Podle vkusu mužů vítězí červená

 

Ženy, které rády nosí červené oblečení prý mají u mužů mnohem větší úspěch. Přišli na to vědci z americké univerzity v Rochesteru. Jak je to možné?

 

Vědci se odvolávají na jednoduchý fakt: silnější pohlaví si vybírá partnera na základě primitivních instinktů.


Vědci si myslí, že ženy, které často nosí oblečení v červené barvě se pozvání na schůzku dočkají omnoho dřív a častěji, než ženy. Které dávaly přednost jiné barvě.

 

 

Pozor na barvy! Prozradí, jaká jste v posteli


Vědci své tvrzení samozřejmě podložili experimentem, kterého se zúčastnilo 100 mužů, převážně mladých studentů. Každému účastníku ukázali fotografie, na kterých byly obyčejné a ničím výjimečné ženy.

 

Muži měli označit stupeň atraktivnosti těchto žen, stejně jako to, kterou z nich by rádi políbili anebo by sis ní něco začali. Háček byl v tom, že fotografie měly různobarevné rámečky – červený, bílá a šedý.

 

Ukázalo se, že ženy na fotkách v červených rámečcích byly považované za atraktivnější a vášnivější. Dokonce i v případě, že šlo o fotografii stejné ženy v různých rámečcích.

 

Červená při tomto experimentu jednoznačně zvítězila nad ostatními barvami. Vědci se domnívají, že muži preferují červenou jako barvu lásky, i když jen na úrovni podvědomí.

 
7 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

ef 17:51 27.02.2012
souhlasím s Rachel ;D
Marionetka 11:15 27.02.2012
Červená je rajcovní,ale spousta můžu v podstatě nevnímá co máme na sobě,vnímaj úplně jiné věci,vůni!!!
undatra 20:18 26.02.2012
Možná se někomu líbí ta či jiná barva a možná se zrovna u červené rozpálí do červena.Ovšem pohled v létě na babu mající původně bílé prádlo zaprané do žlutohněda a k tomu baba nevábně páchne odradí každého.Tudíž - nejhezčí je čistota a vůně (ostatně to platí i u chlapa) a nezáleží na věku.
Rachel 19:44 26.02.2012
I když si nemyslím, že barva prádla o nás vypovídá, v jednom máte asi pravdu, můj kluk zbožňuje, když si vezmu červenou.