Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Snad každá žena prahne po úžasném orgasmu. Některá si ho užívá na denní bázi, jiná na něj čeká klidně i několik měsíců. Pokud ale přijde, pak vždycky stojí za to! Zkuste svůj orgasmus vymazlit do posledního detailu! Uvidíte, že zažijete něco nevíd...

Boj za ještě lepší orgasmus! Zažijte tu pravou explozi vášně

Milovaní - 2
zdroj: Thinkstockphotos Milovaní - 2
aktualizováno 11.06.2018, 00:01 | 11.06.2018, 00:01 | doma.cz

Snad každá žena prahne po úžasném orgasmu. Některá si ho užívá na denní bázi, jiná na něj čeká klidně i několik měsíců. Pokud ale přijde, pak vždycky stojí za to! Zkuste svůj orgasmus vymazlit do posledního detailu! Uvidíte, že zažijete něco nevídaného.

Možná jste si myslely, že na orgasmu nejde nic vylepšit, neboť je úžasný sám o sobě. To sice nepopíráme, ale existuje několik triků, díky kterým bude intenzivnější a mnohem vášnivější. Nejen, že tyto praktiky pomohou vám, ale i váš partner z nich bude na větvi. O co se tedy jedná?


1. Konec stydlivosti
Jasně, možná nechcete vypadat jako uječená hysterka z porna, ale zároveň si dejte pozor, abyste nepůsobila jako leklá ryba. Vyjadřovat své emoce je během orgasmu nanejvýš důležité a nikdy byste na to neměla zapomínat. Jen hezky ukažte, jak se vám sex líbí a že jste z něho v sedmém nebi. Pokud si od plic zakřičíte, pak se dokonale uvolníte a přijde to, pro co jste si přišla – dokonalý orgasmus. Navíc divoké výkřiky působí na vašeho partnera jako hotové afrodiziakum. Ve vzduchu cítíme příslib společného orgasmu…

 


2. Pane, pojďme si hrát
Cesta za orgasmem může být klasická, nebo třeba pěkně rafinovaná. Pokud zvolíte druhou variantu, pak vám můžeme zaručit, že se samým blahem zblázníte. Zkuste si s partnerem pohrávat, měňte tempo, oddalujete jeho vyvrcholení a hlavně zpomalte! Všechny tyto čtyři prvky vedou k tomu, že si dokonale pohrajete nejen s jeho orgasmem, ale i s tím vaším. Není nic lepšího, než když v posteli není nuda!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Pět VAROVNÝCH SIGNÁLŮ, že je se vztahem něco špatně
Jste odvážná? Pak vyzkoušejte tuto PIKANTNÍ SEXUÁLNÍ PRAKTIKU
Jak často váš muž masturbuje? Známe nejen toto TAJEMSTVÍ


3. Nezapomeňte na oči!

Pravdou zůstává, že většina žen má během orgasmu zavřené oči. Chápeme, že tento moment k zavření očí přímo svádí, ale zkuste to pro tentokrát změnit! Vydržte nával emocí a dívejte se i během orgasmu do partnerových očí. Možná vám tento bod přijde zbytečný, ale dokud ho nezkusíte, pak nepochopíte, o čem mluvíme. Mezi vámi a partnerem totiž dojde k naprostému spojení, které je víc než sexy.

 


4. Čas na něžnosti
I když by se mohlo zdát, že orgasmus je spíše divoká záležitost, nenechte se zmást. Pokud vás vzrušují doteky a polibky, pak je od partnera vyžadujete i během orgasmu. Jemné pohlazení po vlasech může vaše vyvrcholení urychlit a dodat mu tu správnou šťávu. Rozhodně také platí, že některým ženám se líbí, když na ně partner během orgasmu mluví a říká jim povzbuzující slova. Nebojte se tedy se svým partnerem domluvit a poprosit ho, zda by nemohl do finální části sexu zařadit i verbální a neverbální komunikaci.

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře