Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

V okamžiku blížícího se orgasmu skočíte oba z mostu, přivázaní na pružném laně…

Sexuální bungee jumping – nebezpečná extáze!

aktualizováno 22.06.2011, 00:19 | 22.06.2011, 00:00 | doma.cz/kat/Jana Potužníková

V okamžiku blížícího se orgasmu skočíte oba z mostu, přivázaní na pružném laně…

Přiznejme si to na rovinu. Většina z nás za vrcholný sexuální zážitek z kategorie netradičních považuje sex v přírodě, možná v letadle nebo za přítomnosti dalších osob. Ti odvážnější se věnují BDSM, zkoušejí, jaké je to nechat se svázat, pokapat horkým voskem.


Jiní zase zajdou na swingers party. Jenže některým ani tohle není dost. A zřejmě proto se zrodil tzv. bungee jumping sex neboli sex při skoku na pružném laně. Zdá se vám to jako holá šílenost, protože by vás do výšky, přivázané za nohy na nějakém „provázku“, nikdo nedostal ani kvůli sexu, ani kvůli ničemu jinému? Přesto se najdou tací, kteří s takovými rozkošemi experimentují…

 

Maximální adrenalin

 

Na jednu stranu je nesmírně logické, že bungee jumping sex někdo objevil. Přece jen když milovníci bungee adrenalinu skočí z mostu po dvacáté, musí se začít poohlížet po nějakém zpestření. A pak možná jednou někdo skočil nahý… a pak nahý v páru, a bylo to! Ale to jsou jen teorie.

 

Faktem je, že oficiálně se toho o bungee sexu až tak moc neví a přečíst si o něm zatím můžete spíše na zahraničních webových stránkách než na těch domácích, českých. Přesto není fata morganou ani výmyslem a dostal se už i do amerických seriálů a filmů (např. Kriminálka Miami).


ČTĚTE TAKÉ:

Sex při menstruaci. Vzrušující, nebo odporné?

Trápení s XL penisem: co dělat, když ho máte doma?

 

 

Pod rouškou noci

 

Samozřejmě je otázkou, kdo ho vlastně může provozovat, protože oficiální centra bungee jumping sexu opravdu nefungují. Všechno je tajné a o to tajemnější, že se pochopitelně odehrává navíc ještě pod rouškou noci. S tím vším narůstá nejen míra vzrušení, ale naneštěstí také nebezpečí. Pokud byste chtěli s partnerem sexy skok zažít, musíte mít mezi přáteli nebo známými někoho, kdo je provozovatelem bungee jumpingu.


Ten někdo musí mít pochopení pro vaše choutky. A vy pak musíte přijmout řadu rizik – především zdravotních. Přece jen v rámci vzrušení člověk moc nemyslí, což se může při bungee sexu hodně nevyplatit!!! Jsou tu rizika nejrůznějších odřenin (popruhy uvázané na holém těle dřou), ale i závažnějších úrazů, jako je například fraktura penisu.

 


Domácí varianta


Na rovinu, milování při bungee jumpingu je nanejvýš bláznivá sexuální zkušenost, představa i fantazie… A ve velkém se určitě nikdy provozovat nebude. Že vám se do ní přesto chce? Pak určitě zvažte všechna zmíněná rizika. Je jich tolik, že každého rozumného člověka odradí!

 

Nicméně pokud se vám na tom nahém skákání na laně zintenzivněném sexuálním vzrušením opravdu něco líbí, jděte na to jinak. Pro erotické labužníky existuje totiž cosi jako domácí houpačka z pružných popruhů a říká se jí jednoduše „pomůcka pro bungee sex“. Bez dumpingu neboli skákání.


Jednoduché a bezpečné


Vy si ji můžete jen pro ilustraci představit jako pružné lano zavěšené za skobu třeba uprostřed obýváku, když se vám bude chtít. Na konci lana jsou úchyty pro nohy, ruce, s mnoha karabinami a možnostmi nastavení podle výšky, váhy partnerů a jejich aktuálních milostných choutek. A požitek?

 

Nadstandardní. Prostě si místo na kuchyňskou linku sedne jeden z vás do "houpačky“ a můžete si užívat! Partner vás nemusí nosit ani nikam vysazovat, vy se pěkně nadlehčená pohupujete a milujete zároveň… Využít se to dá samozřejmě i opačně a pohupovat se může váš partner! To už je jen na vás. Pravda každopádně je, že tenhle bungee sex už se dá pro experimentování doporučit. Ten spojený s tajemným a nebezpečným skákáním z mostu pod rouškou noci nikoliv. Raději jej berte jenom jako kuriozitu pro tlachání s přáteli!
 

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře