Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Asi nám dáte za pravdu, že většina mužů považuje předehru za nutné zlo. Za něco, co musí pro spokojený partnerský život, absolvovat. Co by se ale stalo, kdyby se z klasické předehry stala erotická divočina? Ukažte svému partnerovi, že předehra nem...

Čas na kvalitní předehru aneb Víme, čím rozdráždíte partnera!

Milování - 3
zdroj: Thinkstockphotos Milování - 3
aktualizováno 12.03.2018, 00:37 | 12.03.2018, 00:37 | doma.cz

Asi nám dáte za pravdu, že většina mužů považuje předehru za nutné zlo. Za něco, co musí pro spokojený partnerský život, absolvovat. Co by se ale stalo, kdyby se z klasické předehry stala erotická divočina? Ukažte svému partnerovi, že předehra nemusí být nuda, ale naopak pěkně vzrušující dobrodružství, které odstartuje ještě lepší sex.

Máme pro vás čtyři tipy, díky kterým se z vaší předehry stane nezapomenutelný zážitek. Stačí si vybrat, na co se cítíte.


Odpolední navnadění
Nemůžete se dočkat společného večera, ale váš milý ještě vysedává v práci? Ideální čas na sexting, tedy předehru skrze mobilní telefon. Stačí, když vašemu partnerovi vyšlete několik dráždivých zpráv, a můžeme vám zaručit, že do půl hodiny bude stát před vchodovými dveřmi. Je jenom na vás, jaké zprávy napíšete, ale čím více rafinované budou, tím lépe. Nebojte se partnerovi popsat, co máte na sebe a co byste v tento moment nejraději dělala. Zároveň se ho ale zeptejte, co by naopak on dělal s vámi. Fantazii se meze nekladou, a tak se nebojte tuto hru rozehrát tím nejdivočejším způsobem.


Láska prochází žaludkem

Kdo říkal, že se předehra musí odehrát pouze v ložnici? Co si ji dopřát třeba u večeře? Stačí, když budete svůj pokrm vášnivě jíst, sem tam si olíznete rty a nenápadně zamrkáte. Uvidíte, že své jídlo ani nestačíte dojíst, protože váš partner po vás ihned skočí. Jenže v tento moment ho zastavte a společný sex zkuste oddálit. Tento krok zaručí, že přítele ještě více rozdráždíte a navnadíte.

 


Miláčku, pustíme si film
Pokud patříte mezi milovnice romantických komedií, pak zřejmě víte, že váš partner při jejich sledování doslova trpí. Zkuste váš filmový večer pojmout jinak, a překvapte ho sledováním porna! Muži touží po tom, aby podobné snímky mohli sledovat se svými partnerkami, a tak vám můžeme zaručit, že si tímto krokem svého miláčka naprosto získáte. V případě, že jsou vám tyto filmy proti srsti, pusťte aspoň 50 odstínů šedi.

 

ČTĚTE TAKÉ:

6 věcí o ANÁLNÍM SEXU, o kterých se nemluví
Sex s kily navíc: Nenechte špíčky převálcovat vaši touhu!
Sexuální pozice pro pokročilé misionáře a kovbojky


Sázka na jistotu!
Pamatujete si jediné, erotickým prádlem nikdy nic nezkazíte! Pokud chcete vašeho milého vzrušit, pořiďte si krajkové spodní prádlo plné jemných, ale zároveň dráždivých detailů. Pak už stačí, když povolíte uzdu své fantazii a předvedete menší striptýz, který by vám mohla závidět i profesionální tanečnice. Na nákup spodního prádla můžete vzít i svého partnera. Určitě vám s výběrem pomůže a chuť na sex dostane už ve zkušební kabince.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

yy 13:49 13.03.2018
to jsou teda bláboly