Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Portál Buzzfeed vyzval tři páry k vzrušujícímu, ale vyčerpávajícímu pokusu. Celý měsíc měli mít každý večer sex. Během tohoto období měli přehodnotit své vztahy a zjistit, nakolik je pro ně důležitý sex.

Drsný experiment! Celý měsíc museli mít sex každý den! Neuvěříte, jak dopadli!

Orgasmus - 2
zdroj: Thinkstockphotos Orgasmus - 2
aktualizováno 06.05.2016, 00:29 | 06.05.2016, 00:29 | Doma.cz/tvnoviny.sk

Portál Buzzfeed vyzval tři páry k vzrušujícímu, ale vyčerpávajícímu pokusu. Celý měsíc měli mít každý večer sex. Během tohoto období měli přehodnotit své vztahy a zjistit, nakolik je pro ně důležitý sex.

Každá dvojice šla do experimentu s nadšením. "To bude snadné," řekl jeden z mužů. "Bude to jednoduché," řekl další. Ale už po čtyřech dnech někteří změnili názor. Museli se řídit následujícími pravidly:

 

1. sex museli mít každý den

2. alespoň jeden z partnerů musel prožít orgasmus

3. uspokojování rukama či ústy se nepočítalo

 

K experimentu si portál pozval autorku knih a sexuoložku Avu Cadell, která se zabývá touto oblastí již 20 let a vyučuje i na univerzitě.

 

Co zajímavého uvedla sexuoložka Ava Cadell k tomuto pokusu, najdete v následujícím videu:

 


 

Prvním párem v experimentu jsou Mallory a Kevin. Na začátku videa říkají, že mívají sex tak pětkrát za týden. Dvojice je spolu 11 měsíců. "Už čtvrtý den jsem se v noci probudila kvůli tomu, že se na mně Kevin houpe a říká mi, abych se probrala, že musíme mít sex. Mně se tak nechtělo," řekla k nesnadným okamžikům mesíčního experimentu Mallory.

 

Druhým párem je Suki a Dimitri. Jsou spolu pět let a sex mají dvakrát až třikrát týdně. "Ne, že bych nebyl šťastný, ale už jsem tak trochu i otrávený," přiznal Dimitri po sedmém dni. "Jsem opět na palubě a všechno, co jsem řekl předtím, beru zpět. Je to úžasné," řekl Dimitri po 26. dni.

 

 

Čtěte také:

Jak často je slušné mít sex? Unikátní průzkum!
SEX na jednu noc. Jak to vidí ona a jak on?
Tajemství českých ložnic: Co je největším zabijákem sexu? VIDEO

 

Třetím párem je RJ a Will a sex mívají také dva až třikrát týdně. Jsou spolu šest let. Na konci experimentu se cítili úplně zničeni.

 

Všechny dvojice se však shodly, že to byla příjemná zkušenost, která je naučila hodně o jejich sexuálním životě a touhách. Sex partnerů není jen o dosažení orgasmu, ale o intimitě a porozumění. Shodli se, že sice nebudou mít sex každý den, ale rozhodně ho budou mít častěji a blíže se podívají i na své sexuální fantazie.

 

A co vy? Šli byste do podobného experimentu? A jak často je podle vás ideální mít sex?

 
11 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

PH 12:04 19.01.2017
Sex každý den.Co je na tom divného?Když jsme po svatbě dělali miminko,souložili jsme i 3x nebo 4x denně déle než měsíc.
pavel 14:13 09.05.2016
Co je na tom zvláštního, my doma holdujeme Venuši prakticky každý den a to je nám dohromady přes stovku. I když připouštím, že jsme manželé teprve čtyři roky(necelé). Sportu zdar a sexu zvlášť!
overa 14:00 07.05.2016
Do 40let jsem považoval sex s orgasmem 6-7 x týdně normální a čekání na konec menstruace mi připadalo nekonečné! A to přestože jsem byl 15 let ženatý.
kandyj 12:47 07.05.2016
přesně tak :-D jinak mi by jsme s partnerkou do toho šli...:-)
y 17:19 06.05.2016
Mají sex 5x týdně - ale shodli se, že ho budou mít častěji, ale ne každý den :D No tak to bude 6x týdně :D