Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jestliže si chcete i ve spánku náruživě užívat, je to snadné.

Chcete erotické sny? Víme, co pro to udělat!

Erotické sny - 3
zdroj: Profimedia Erotické sny - 3
aktualizováno 11.08.2019, 00:00 | 11.08.2019, 00:00 | doma.cz

Jestliže si chcete i ve spánku náruživě užívat, je to snadné.

Všichni víme, že když si před spaním dáme těžké jídlo, budeme mít neklidné spaní nebo hrůzostrašné sny. Jestliže si ale nechcete promítat v noci horor, nýbrž milostní biják, zaopatřete se jinak. Honkongští vědci přišli na to, že ti lidé, kteří spí na břiše, si užívají erotických radovánek ve snu daleko víc, než ti, kteří spí v jiných polohách, uvedl to server dailymail.co.uk.

 

Spáči na břiše totiž pociťují více fyzických podnětů, které jsou podobné těm, kterých se nám dostává při milování. Jde o intenzivní tlak na oblast ňader u žen, a oblast penisu u mužů. Snadno se přitom stane, že si mezi nohy zamotáme peřinu, která naše vjemy jen umocní. Tím, že když spíme na břiše, snadněji podlehneme pocitu, že nás někdo mačká a drtí svou vahou – podobně jako při milování.

  

pár v posteli
(Foto: Getty Images)

 

Profesor Ka-Ching Yu , který výzkum vedl: „Potvrdilo se nám, že člověk během snu není vůbec oddělen od vnějších podnětů. Podněty , které vyplívají z okolního prostředí jsou volně zapracovávány do děje snu tak,aby vše dávalo logiku.

 

ČTĚTE TAKÉ:

9 stupňů k lásce: Zjistěte, co zažíváte vy!

Sexuální tipy speciálně pro ženy nad 40!

 

Co dělat, aby se vám zdálo něco hezkého?


1. Uvelebte se na bříško!


2. Před spaním si přečtěte nějakou lehce erotickou povídku, která vzbudí vaši představivost víc, než třeba názorné erotické video.Ale ani to není k zahození.


3. Dotýkejte se ve spaní alespoň lehce svého partnera.


4. Spěte v saténovém povlečení, nebo saténové či hedvábné košilce – látka jemně klouže po kůži a bude vás hladit i ve spaní.


5. Navoňte si polštář s olejíčkem ylang-ylang, nebo růží. Obojí má afrodiziakální účinky.
 

 
6 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Matylda 07:13 15.08.2012
Spím na břiše ne pro erotické sny,ale aby mi volně odcházely větry.
SS 18:32 14.08.2012
Spím na břiše pořád a žádné sny jsem nezaznamenala:D