Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Žili jste s partnerem celkem spokojeně, všechno mezi vámi klapalo, ale teď vás najednou čím dál tím víc přitahuje jeho blízký kamarád. Měly byste všechno vsadit na jednu kartu?

Co dělat, když toužíte po partnerově kamarádovi?

mezi dvěma muži
zdroj: Getty Images mezi dvěma muži
aktualizováno 10.06.2019, 00:00 | 10.06.2019, 00:00 | doma.cz

Žili jste s partnerem celkem spokojeně, všechno mezi vámi klapalo, ale teď vás najednou čím dál tím víc přitahuje jeho blízký kamarád. Měly byste všechno vsadit na jednu kartu?

V první řadě byste si měly ujasnit, jestli jde o skutečné sympatie na základě racionálních důvodů, proč se vám kámoš od partnera líbí. Nebo vás jen vzrušuje, že je to v podstatě taková zakázaná láska k člověku, kterého nemůžete mít kvůli závazkům ke svému příteli? Co je na něm tak dobrého, že to váš partner nemá a proč jste si toho doposud nevšimly?


Přeskočila mezi vámi jiskra hned nebo až později?


Zhodnoťte, jestli se vám dotyčný líbil od samého začátku, co jste ho poznaly, nebo po něm pokukujete až poslední dobou. Mohl se vám totiž začít líbit jen z toho důvodu, že mezi vámi a vaším přítelem něco neklape, a vy tak tímto způsobem podvědomě hledáte řešení vaší situace. Nevěra, a to ani ta, která se odehrává pouze ve vašich představách, však není řešením trhlin vašeho vztahu. Nevkládáte do vašeho případného poměru s přítelovým kamarádem jen představy, které se ve vašem současném vztahu nenaplňují?

 

mezi dvěma muži
(Foto: Getty Images)


Zhodnoťte své šance


I když jste ale přesvědčené, že jste se do partnerova kamaráda skutečně zamilovaly už před dlouhou dobou a mohlo by vám to klapat, zamyslete se, jestli by o vás stál i on. Přece jen by s největší pravděpodobností přišel kvůli lásce k vám o svého nejlepšího kamaráda, a to by vám mohl začít postupem času vyčítat, kdybyste se nakonec dali dohromady. Často však muži dají dlouholetému přátelství před ženami přednost. Sice by si tak s vámi třeba užil, ale kamarád by se to nesměl dozvědět, protože vztah mu přece zničit nehodlá.


I adrenalinová jízda jednou končí


Chvíli by vám zakázaný poměr s přítelovým kamarádem nejspíš vyhovoval. Myšlenka, že budete přistiženi a musíte se scházet tajně, je samozřejmě spouštěčem vzrušení. Až to ale praskne nebo se jeden z vás dvou prozatímních spiklenců nevydrží nepřiznat, všechny tyto pocity opadnou a skrývaný poměr ihned zevšední.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nevěra: deset důvodů, proč to ženy dělají
PO NEVĚŘE: Jak začít znovu žít? Užitečné rady
Virtuální nevěra je také nevěra


Mohli byste spolu navázat i klasický vztah, nebo byste začali oba hledat podobné vzrušení zase u někoho jiného? Nebo byste se pak musely vrátit s prosíkem k bývalému partnerovi, které by vás zpátky nejspíš nevzal poté, co jste mu takhle ublížily?


Pokud jste rozhodnuté, že vztah s přítelovým nejlepším kamarádem by za to stál, zachovejte se férově. Nejdřív byste se měly rozejít s vaším nynějším přítelem, dát tomu chvíli čas a až pak zkusit navázat vztah s jeho kamarádem. Jedině tak totiž zjistíte, že za vaším rozhodnutím nestály hormony , touha po dobrodružství, nuda nebo zvědavost. Také se nerozcházejte se slovy, že zatím stojí někdo jiný nebo dokonce jeho kamarád, pokud jejich přátelství nechcete zbytečně ničit.

 

mezi dvěma muži
(Foto: Getty Images)


Neztraťte oba dva


Připravte se však i na variantu, že nakonec ztratíte oba dva muže jen proto, že hledáte vášeň. Scénář, že kvůli vám vysněný kamarád vašeho muže svého kamaráda neopustí a raději se vzdá vás, je dost možný. Pokud jste tedy přesvědčené, že vám to za ten risk stojí, tak do toho klidně jděte. V opačném případě však zvažte, jestli vás jen nepálí dobré bidlo a zbytečně si neznepřátelujte své nejbližší okolí. 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře