Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Velká ňadra? Šíleně dlouhé nohy? Sexuální dravost? Vedle, jak ta jedle.

Co je podle mužů na ženách nejvíc sexy?

aktualizováno 04.03.2012, 12:18 | 04.03.2012, 12:17 | doma.cz/kat

Velká ňadra? Šíleně dlouhé nohy? Sexuální dravost? Vedle, jak ta jedle.

Když toužíme po nějakém muži, lámeme si hlavu jako párátko nad tím, co by asi dotyčného nejvíc zaujalo, jak bychom se mu zalíbily, co mu asi připadá nejvíc sexy. Server eharmony.com přišel s žebříčkem deseti nejdůležitějších aspektů, které by ideální žena měla splňovat. Poznáváte se?


Muži připadáte nejvíc sexy, když….


jste hravá


Nesmíte se brát příliš vážně. Buďte co nejvíc uvolněná a připravená měnit své plány ze hodiny na hodinu.

 

 

 

jste kočka


Krásná žena upoutá muže na první pohled, ale ne každá krasavice je sexy. Daleko přitažlivější může být správná holka do nepohody, která se nezalekne přespání pod stanem nebo improvizování při vaření. Při tom všem byste si ale měla zachovat svou ženskost.

 

 

máte jasno v sexu


Víte,co v posteli chcete a nebojíte si o to říct. Stejně tak neohrnujete nos nad různými nemravnými návrhy partnera hned, jakmile je přednese. Předsudky nepatří k vašim poznávacím znamením.

 

 

chápete mužskou povahu


Máte ráda alespoň některé jeho kámoše. Nežárlíte, kdykoliv se otočí za nějakou sukní. Necháte ho v klidu, když se chce dívat na fotbal nebo když je unavený z práce. A hlavně se ho nesnažíte převychovávat!


jste citlivá


Nehrajete si na sufražetku, která muže k ničemu nepotřebuje. Nezesměšňujete partnera před známými, ani si neděláte legraci z jeho (ne)umění v posteli. A už vůbec ne, když se mu náhodou nepostaví. Jste mírovou vyjednavačkou, když se partner pohádá se svou matku, případně sousedy. Jste jeho oporou, když ztratí práci nebo mu padají vlasy.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Tři nejhorší chyby mužů v posteli

Jak partnera zlákat k orálnímu sexu?

 

jste vděčná


K narozeninám vám nepřinesl právě to, po čem jste toužila, ale nezapomněl a to se musí ocenit. Nevyčítáte mu, že nemáte auto, dům, kožich jako sousedka a že u moře jste už pěkných pár let nebyli. Protože vy víte, že dělá pro rodinu, co může.

 

jste rebelka


Nejste zastydlá ve starých a vyběhaných kolejích. Ráda zkoušíte nové věci.Nejste nesnesitelný pedant a puntičkář.

 


jste nebojácná


Nebojácné a sebevědomé ženy jsou velmi sexy. Nepotřebujete pořád vodit za ručičku a klidně se i pohádáte, ale na úrovni. Žádné osobní výpady, jen asertivní smeče.

 

se ráda líbáte


Sexuální kontakt pro vás neznamená jen pohlavní styk, ale i všechno to kolem. Když se chce váš partner líbat, nekňouráte, že vás píchají jeho vousy, nemáte poznámky k vůni jeho dechu nebo neříkáte něco o tom, že líbání je v podstatě nehygienické a že si tak vyměňujete miliony bakterií.

 

se smějete jeho vtipům


Muži mají rádi ženy se smyslem pro humor, protože s úsměvem jde všechno lépe. Mužský druh humoru je občas trochu drsný a trochu košilatý. I když vám jeho vtípek občas přijde trochu na hraně, neurážejte se hned. Partner to určitě nemyslel zle, naopak – chtěl vám zvednout náladu!
 

 
6 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Dejv 17:17 13.03.2012
Jak se jmenuje ta holka hned na prvnim obrázku?????????????,
raingirl24 16:37 13.03.2012
Nevím, co se vám na tom zdá tak špatný. Já s tím náhodou souhlasím. Jsem ráda, že se chlapům nelíbí jenom velký prsa..... Jestli na ženách oceňují to, co je tady popsáno, tak bych byla ráda. Protože si myslím, že jenom ti, kterým jde jenom o sex, by chtěly sexy kost, ale v hlavě duto. :)
Hanka 15:33 13.03.2012
Autor/ka clanku nejak zapomnel/a na to, ze o techto vecech se da mluvit az v dlouhodobem vztahu... Co myslite, ze je jinak na zenach nejvic sexy? Pekna prsa a dobre tvarovany zadek.
Dejv 17:34 08.03.2012
Jak se jmenuje ta holka hned na prvnim obrázku?
koki 21:50 02.03.2012
snůška kydů :-)
Lili 21:17 02.03.2012
Ilustrační obrázek, na kterém po sobě malují rajskou omáčkou, je zlatým hřebem tohoto článku.
vary 20:20 02.03.2012
Nepsala to ženská????
Ptakopysk 18:25 02.03.2012
Mně žena vzrušuje, když na sebe poklade plátky uzeného a pokape se hořčou. Ústy laskám tyto božské dary a když přijdu ke krku, kde je kus chleba, tak se udělám.
Renata 17:30 02.03.2012
Nevím jestli nebydlím na jiné planetě, než na které se dělal průzkum.Znám to trošku jinak....
Monika 15:48 02.03.2012
No jo, ale to vše platí jen na začátku. V manželství se stáváte kamarádkou, matkou jeho dítěte, uklízečkou, kuchařkou..., ale ne ženou po které muž touží :-( Věřte, že se snažím. A líbání..... Co to je? To se maže na chleba?