Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

V minulých dílech Ulice jste se staly svědkem toho, jak Matěj vytrvale pomáhá pradlence Kataríně, přestože má přítelkyni Áju. Nejdřív to dělal z pocitu viny, protože během bouračky ublížil otci Kataríny a ona by nezvládala sama vést společný podni...

Co když partner pomáhá jiné ženě? Chválit ho, nebo žárlit?

Ulice: 3633. díl, pravda pro Katarínu
zdroj: Nova.cz Ulice: 3633. díl, pravda pro Katarínu
aktualizováno 19.03.2019, 00:00 | 19.03.2019, 00:00 | doma.cz

V minulých dílech Ulice jste se staly svědkem toho, jak Matěj vytrvale pomáhá pradlence Kataríně, přestože má přítelkyni Áju. Nejdřív to dělal z pocitu viny, protože během bouračky ublížil otci Kataríny a ona by nezvládala sama vést společný podnik. Postupem času v tom však začaly hrát roli také jisté sympatie. Matěj je rád, že na něj díky pomáhání začala být Katarína konečně aspoň trochu milá.

Jak by se líbilo vám, kdyby váš partner takhle často pomáhal jiné ženě a věnoval jí tak skoro víc času než vám? Rozhodně moc ne, zvlášť pokud by kvůli tomu zanedbával povinnosti vůči vám. V případě jednorázové pomoci by jste sice možná byly rády, že je ochotný a hodný, dlouhodobější výpomoc by však mohla přinést do vašeho vztahu četné potíže. Proč se angažuje jinde a měly byste ho donutit, aby to utnul?


Začíná to pocitem důležitosti


Když se muž rozhodne, že pomůže nějaké své nebo vaší kamarádce, přestože jste ho o to neprosily, přemýšlejte nad důvody. Možná má zbytečně moc času, a tak se ho snaží pomáháním zabít. Velkou roli v tom ale hraje většinou to, že se cítí potřebný a důležitý vždy, když někomu pomůže. Co by si bez něj vaše sousedka počala! Možná od vás doma dokonce trpěl nedostatkem uznání, zatímco ta druhá žena se ho coby pomocníka snaží udržet, a tak na jeho adresu nešetří lichotkami a chválou. To sice zatím není případ Kataríny z Ulice, ledy mezi ní a Matějem už ale rozhodně začaly tát.

 

Úklid
(Foto: Getty Images)


Když to žena zkouší přes lítost


Hrát si na chudinku je jednou z oblíbených ženských taktik, jak nenápadně ulovit muže. Je jen otázkou času, kdy bude taková pokušitelka kromě pravidelné výpomoci s nábytkem nebo odvozem do práce potřebovat pomoc i v sexuální oblasti. Kdyby ji její pomocník nepřitahoval, tak by jeho ochotu pomoct nepřijala, nebo aspoň rozhodně ne tak často a pouze od něj.

 

ČTĚTE TAKÉ:

PŘÍBĚHY NEVĚRY: Souložil s kamarádkou vedle v pokoji!
Podezíráte ho z nevěry: Jak s pochybnostmi nejlépe naložit?
POMOC, tady máma v domácnosti, vysvoboďte mě


Je až moc hodný?


Problémem je, že mužům zpočátku nedojde, o co tady běží. Celou situaci se tak musí snažit vyřešit jejich partnerky, které o ně nechtějí přijít. Nestačí se bránit tím, že on je až moc hodný. Ukažte mu, že se ho ta žena snaží využívat a určitě není tak neschopná, než jak se mu zdá být.


Neprobral to s vámi?


Nejhorší případ je ten, kdy muž pomáhá jiné ženě tajně a vy jste mu na to náhodou přišly. Proč se rozhodl sám a neprobral to s vámi? Nechce snad, abyste o jeho pomoci věděla? Jste pár, a tak máte právo na žárlivost a informace. Nejspíš tuší, že by vám to vadilo. Ve vztahu by ale neměl mít své tajemství.

 

Pomoc
(Foto: Getty Images)


Jak ho donutit, aby to utnul?


Myslíte si, že mu nemůžete zakázat pomoc druhým? Nemusíte nic zakazovat, jen se ho zeptejte, jak by se líbilo jemu, kdybyste chodila pravidelně prát, žehlit a uklízet cizímu muži. Uvidíte, jak zareaguje! Je sice pravda, že když chce muž podvést, tak si příležitost najde, a proto musíte ty příležitosti omezit. Ujistěte ho, že jestli to neskončí, tak příště pojedete za jeho "chráněnkou" s ním. Ve dvou by vám přece to pomáhání šlo lépe od ruky!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře