Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nedaří se vám najít spokojený vztah a uvědomujete si, že možná děláte něco špatně? Následující řádky vás dovedou k zamyšlení a třeba konečně najdete klíč ke spokojenému vztahu.

NÁVOD PRO ŽENY 20+: Čím muže spolehlivě odrazujete a proč vám nevychází vztahy?

Single
Single
aktualizováno 20.08.2018, 00:00 | 20.08.2018, 00:00 | Tereza Majzlíková

Nedaří se vám najít spokojený vztah a uvědomujete si, že možná děláte něco špatně? Následující řádky vás dovedou k zamyšlení a třeba konečně najdete klíč ke spokojenému vztahu.

Je přirozené, že ženy okolo dvaceti let nemají za sebou tolik vztahových zkušeností a možná zatím přesně netuší, co od budoucího partnera očekávají. Vyvarujte se těchto chyb, které můžou být příčinou vašeho neúspěchu ve vztazích a randění.


Buďte sama sebou!


V pátek máte rande a nervózní jste už od pondělí. Na internetu jste zhlédla všechny nové kolekce svých oblíbených e-shopů a už s napětím očekáváte balíček s dokonalým outfitem. Zuřivě vytáčíte číslo své kadeřnice a na manikúře přemýšlíte, o čem si budete na schůzce povídat a přehráváte si všechny možné scénáře. Ruku na srdce. Poznáváte se v tom trochu? Je jasné, že se chceme líbit, ale všeho s mírou. Nezapomeňte být samy sebou, takhle vám to totiž sluší nejvíc. Zkuste k randění přistupovat trochu jako ke hře, uvolněte se a prostě si ten večer užijte. Muži nehledají dokonalost a přehnaný perfekcionismus, strojeností je ženy naopak odrazují. Pokud se mu nelíbíte přirozená, tak to mezi vámi nemá cenu dále rozvíjet, ve finále by nebyl spokojený ani jeden.

 

Příprava na rande
(Foto: Getty Images)


Okaté svádění a příliš rychlé sblížení mívá opačný efekt


Ve snaze na něj udělat dojem si na první schůzku oblečete vyzývavý výstřih a minisukni. Znáte se sotva týden a přemýšlíte, že ho pozvete na skleničku k sobě domů? Dejte si pozor, aby si vás nezařadil do špatné kategorie. Nechcete asi působit jako ledová královna, co si neumí pořádně užít, nebo mu prostě nemůžete odolat. Uvědomte si následky včas, aby vás to pak nemrzelo. Zní to už jako klišé, ale muži opravdu rádi loví. Užívají si, když musí o ženu bojovat a snažit se o její přízeň. Ty, které se nabízí příliš lacině a velmi brzy odhalí všechna svá tajemství, rapidní rychlostí ztrácí na atraktivitě.

 

sex na jednu noc - 1
(Foto: Getty Images)


Dáváte šanci mužům, kteří za to nestojí


Znáte to. Už od začátku se vám na něm něco nezdá a kamarádky ho nehodnotí zrovna s nadšením. Někdy se chová nevhodně, je agresivní nebo arogantní. Schůzky často ruší nebo chodí pozdě, je věčně v lihu, nezajímá ho vaše práce a rodina nebo se vám občas zdá, že flirtuje dokonce i se servírkou. Máte sklon ho omlouvat. Každý někdy může udělat chybu, třeba se změní, asi to byla jen jednorázová situace. Nechci být zase sama a nikdo lepší na obzoru stejně není. Ignorujete velký červený vykřičník ve své hlavě a ztrácíte čas. Intuice většinou nelže, jen ji často nechceme vyslechnout. Zbytečně se pak trápíme ve vztazích, o kterých už dopředu tušíme, že je nečeká zářivá budoucnost.

 

ČTĚTE TAKÉ:

SEX na prvním rande? ANO nebo NE?

Jak na první rande a jak zaujmout

První rande? Jak se připravit, aby to nebyl TRAPAS!


Nejste na vztah připravená a nechcete si to přiznat


Všechny kamarádky postují zamilované fotky z dovolené a na každé rodinné oslavě se vás babička s ustaraným výrazem zeptá, jestli už je konečně někdo na obzoru. Tyhle situace na člověka přirozeně vyvíjí velký nátlak, který umí způsobit pořádný zmatek v hlavě. Cítíte, že chcete ještě cestovat, chodit ven s kamarádkami, zkusit si chvíli bydlet sama nebo třeba pracovat na své budoucí kariéře. Pokud uvnitř ještě netoužíte žít partnerským životem, nenechte se zmanipulovat falešným společenským tlakem. Ublížila byste tím sama sobě i svému potenciálnímu partnerovi. Je naprosto v pořádku věnovat se tomu, co vás aktuálně zajímá a baví a neexistuje žádné univerzální pravidlo, které stanovuje vhodný čas na vážný vztah.

 

Už nepatříte mezi dvacítky? Těšte se v následujících dnech na článek na míru právě vám!
 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře