Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Stále se vám i přes vaši snahu nedaří potkat toho pravého? Pojďme tomu společně přijít na kloub.

NÁVOD PRO ŽENY 30+: Čím muže spolehlivě odrazujete a proč vám nevychází vztahy?

Problémy ve vztahu
zdroj: Getty Images Problémy ve vztahu
aktualizováno 20.08.2018, 16:23 | 20.08.2018, 16:23 | Tereza Majzlíková

Stále se vám i přes vaši snahu nedaří potkat toho pravého? Pojďme tomu společně přijít na kloub.

Jaké jsou nejčastější zlozvyky třicátnic v randění? Není náhodou jeden z nich váš případ? Přečtěte si, proč se vám spokojenost ve vztahu vyhýbá obloukem.

 

PSALI JSME:

NÁVOD PRO ŽENY 20+: Čím muže spolehlivě odrazujete a proč vám nevychází vztahy?

NÁVOD PRO ŽENY 40+: Čím muže spolehlivě odrazujete a proč vám nevychází vztahy?

 

Touha po zázemí a rodině vás doslova ovládá


Muži okolo třicítky se často obávají, že ta okouzlující žena, se kterou se právě cíleně seznámili na sociální síti, ve skutečnosti touží spíše po zázemí a rodině než po nich samotných. Tohle pomyšlení je dovádí k šílenství - a není se čemu divit. Každý z nás přece touží po někom, kdo nás bude milovat proto, jací jsme, a proto, že nám společný čas ubíhá rychle a smějeme se stejným vtipům. Takže bacha. Pokud na něj na první schůzce vybalíte dotazy jako 'Přemýšlel jsi s bývalou partnerkou o dětech?' 'Měli jste spolu hypotéku?' 'Jak dlouho jsi v současném zaměstnání?', pravděpodobně ho to vyleká. Některým otázkám je lepší se na první, druhé i třetí schůzce vyhnout.

 


Slečna kariéristka


Ženy bývají sentimentální, muži zase ješitní. Chcete-li mít doma chlapa v pravém slova smyslu, počítejte s tím, že některé věci mu nemusí být po chuti. Pokud jste úspěšnější než on a dáváte na odiv váš vysoký post v nadnárodní společnosti, královský plat a autoritu, může se cítit méněcenný. Netvrdíme, že se máte stydět za svůj úspěch, pouze přemýšlejte nad způsobem prezentace. Většina mužů nesnese, když ho zahrnete termíny, kterým nerozumí a nechtějí vedle sebe ženu, která v jejich očích ztratila ženskost a něžnost.

 

Žena v práci
(Foto: Getty Images)


Jsem sama. Kdo se mě ujme?


Na rande už jste byla s Petrem, Pavlem i Karlem. Jste skoro zoufalá z toho, že ani s jedním to nevyšlo. Začínáte o sobě pochybovat. Přemýšlíte, co jste udělala špatně. Napadá vás, že asi nejste dostatečně přitažlivá nebo zábavná. Uklidněte se a nehazardujte se svým sebevědomím, není to ani jedno z uvedených. Petr, Pavel i Karel pravděpodobně měli pocit, že trošku tlačíte na pilu a sháníte vztah za každou cenu. Zbrzděte a věřte, že všechno má svůj čas. Rozhodně neslevujte ze svých nároků, nevyplácí se to. Vždyť s tím člověkem chcete strávit zbytek života, sdílet s ním domácnost a prát jeho špinavé ponožky. V tomto případě platí dvakrát, že trpělivost růže přináší.

 

ČTĚTE TAKÉ:

4 rady, které vás zbaví nálepky CHRONICKY NEZADANÉ
Chcete být ve vztahu šťastná? Pak si najděte MUŽE S TÍMTO VZHLEDEM

POZOR: Nevydařené vztahy vážně ohrožují zdraví!


Franta měl moc chlupatá záda a Petr se někdy divně směje


Nenaznačily vám někdy kamarádky, že vaše nároky jsou poněkud přehnané? Zavrhnete každého muže kvůli maličkosti? Máte detailně sepsaný seznam vlastností a atributů, které by váš drahý měl splňovat? Je skvělé přesně vědět, co chcete a potřebujete, ale dávejte si pozor, abyste nepřebrala. Zkuste selektovat, které z vašich nároků jsou opravdu důležité. Možná vás nepřitahují plešatí muži. Věřte, že vás můžou ohromit svým charismatem natolik, že i pleš vám najednou bude úplně ukradená. Připadají vám všichni taxikáři jako burani? Dejte mu šanci a neodmítejte schůzku jen kvůli vlastním předsudkům. Nezapomeňte, že ani vy nejste dokonalá.

 

Už nepatříte mezi třicátnice? Těšte se v následujících dnech na článek na míru právě vám!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře