Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Loučení se svobodou dřív bývalo výsadou mužů, dnes už se ale se svobodným stavem loučí i jejich budoucí manželky. Na rozlučku sezvete kamarády, aby si vás užili tak jako v mládí a oni vám na oplátku připraví nějaké to překvapení.

Co udělat, aby rozlučka se svobodou neohrozila vaši vlastní svatbu?

party
zdroj: Getty Images party
aktualizováno 15.05.2019, 00:00 | 15.05.2019, 00:00 | doma.cz

Loučení se svobodou dřív bývalo výsadou mužů, dnes už se ale se svobodným stavem loučí i jejich budoucí manželky. Na rozlučku sezvete kamarády, aby si vás užili tak jako v mládí a oni vám na oplátku připraví nějaké to překvapení.

Občas se však stane, že se taková party trochu přežene a následky přivede i do nadcházejícího manželství. Chcete si s kamarády naposledy užít a zachováte se třeba tak, jako byste ani nebyly zasnoubené. Čeho se tedy držet, aby to neskončilo fiaskem a váš vyvolený protějšek vám nemohl nic vyčítat?


1. Striptýz dobře zvažte


Návštěva strip baru už je taková rozlučková klasika, a to u obou pohlaví. Sice se to jako program na správnou rozlučku se svobodou a volností doporučuje, důkladně si ale rozmyslete, jestli je to zrovna ve vašem případě dobrý nápad. Zvlášť pokud víte, že je váš nastávající extrémně žárlivý a tohle by ho mrzelo. Jde sice o legraci, pokud by to ale nepochopil, tak to za to nestojí.


2. Neberte na rozlučky se svobodou své ex


Na rozlučce se svobodou chcete být obklopeny svými nejbližšími přáteli a někdy se může stát, že jste s některým z nich něco měla. Nezvěte na party ty kamarády, se kterými jste měly sexuální vztahy, i když to třeba nebylo vážné nebo si myslíte, že to spolu máte vyřešené. Přece jen, alkohol dělá divy a vy byste pak mohly litovat.

 

alkohol
(Foto: Getty Images)


3. Raději zůstaňte v Čechách


Někomu na loučení jeden večer nestačí a rozhodne se s přáteli vyrazit někam na více dnů. Pokud chcete rozlučku se svobodou trochu protáhnout, zvolte spíš chatu než zahraniční výlet k moři. Pláž a exotika je záležitostí líbánek a bylo by zbytečné, kdybyste pak musely cestu za svobodna se zájezdem po svatbě srovnávat a zvažovat, co vlastně bylo lepší.


4. Nedělejte rozlučku se svobodou uprostřed týdne


Když plánujete poslední posezení s přáteli za svobodna, zvolte jako termín předvečer víkendu nebo přímo víkend. Asi byste nebyly spokojené, kdyby se vám část přátel už v deset hodin večer omluvila, že ráno musejí vstávat do práce.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nevíte, jak na netradiční rozlučku se svobodou? My vám poradíme!
Zásnuby, které mohou ohrozit život! Tohle nikdy nedělejte
Nevěsty po celém světě šílí! Proč chtějí ROZLUČKU SE SVOBODOU ve stylu Meghan Markle?


5. Neposlouchejte stížnosti vdaných kamarádek na manželství


Může se stát, že polovina lidí na vaší rozlučce se svobodou do manželství už dávno vstoupila. Někteří jsou nejspíš šťastní, jiní méně. Nenechte je ale, aby si během vašeho večera na své manželství stěžovali a varovali vás, akorát by vám to zkazilo chuť do vdavek.


6. Nedělejte rozlučku v předvečer svatby


Rozlučka by se sice měla klasicky konat těsně před svatbou, z praktického hlediska to ale není nejlepší volba. Snadno se může stát, že to přepísknete s pitím a k oltáři půjdete s bolehlavem, kocovinou a nevyspalé. A tím si váš velký den přece zkazit nechcete.


Filmový tip: Na to, jak dopadla jedna taková nespoutaná rozlučka se svobodou, se podívejte ve filmu Pařba ve Vegas 18. května ve 21:55 na Nova Cinema. Budoucí ženich Doug chce strávit předvečer svatby se svými třemi víceméně bláznivými kamarády. A nevyberou si žádné jiné místo než divoké Las Vegas. Samozřejmě to přeženou a tři parťáci se následující ráno probudí s velkým oknem a bez ženicha. Podaří se jim zjistit, co se včera dělo a najít Douga včas, aby stihl svou svatbu?

 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře