Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ať chceme nebo ne, nejkrásnější období v roce se kvapem blíží. Vánoční čas plný pohody, pohádek, dobrého jídla a hlavně plný rodinných aktivit. Obchodní domy se pomalu ale jistě začínají hemžit lidmi, kteří chtějí nakoupit vánoční dárky s předstihem.

Co vykouzlit pro vašeho muže pod vánočním stromečkem?

Vánoční dárky
zdroj: oficiální zdroj Vánoční dárky
aktualizováno 24.11.2018, 00:00 | 24.11.2018, 00:00 | Terezie Gáborová

Ať chceme nebo ne, nejkrásnější období v roce se kvapem blíží. Vánoční čas plný pohody, pohádek, dobrého jídla a hlavně plný rodinných aktivit. Obchodní domy se pomalu ale jistě začínají hemžit lidmi, kteří chtějí nakoupit vánoční dárky s předstihem.

Patříte mezi ty, které stále nevědí, čím obdarovat vaši drahou polovičku? Věřte tomu, že rozhodně nejste jediná. S dětmi je to v tomto směru jednodušší, uvidí nějakou reklamu v televizi a už mají o dárečku jasno. Jak ale vybrat vhodný dárek pro vašeho partnera?

 

Typ číslo 1: Vášnivý sportovec


Pokud se váš milovaný několikrát týdně ukáže v posilovně, máte velké štěstí. Nejen, že bude mít pěkně vypracovanou a mužnou postavu, také vybrat pro něj dárek k Vánocům je jednoduché. Můžete mu pořídit nějaké nové sportovní oblečení a k tomu přidat třeba jeho oblíbený protein. Rozhodně tím nic nezkazíte, naopak mu uděláte radost tím, že váš dárek doopravdy využije.

 

 
Typ číslo 2: Věčný dobrodruh


Nikam se vám nechce, ale váš přítel vás stále tahá po různých zajímavých místech, parcích, památkách nebo restauracích? V tom případě máte doma věčného dobrodruha, který bude rád za jakýkoliv nevšední zážitek. Vykoumejte třeba nějaké zajímavé místo, na kterém jste ještě nebyli – můžete mu například darovat vstupenky na nové divadelní představení, adrenalinový voucher, nebo zajistěte třeba let balónem. Pokud tedy nemá strach z výšek.

 

Cestování s dětmi
(Foto: Getty Images)

 


Typ číslo 3: Klidný pohodář


Nic mu nevadí, nic moc neřeší a nic ho nevyvede z míry. Pokud máte takového muže doma, máte skutečně štěstí. Nicméně vybrat pro něj dárek není tak úplně jednoduché, jelikož vám s největší pravděpodobností řekne, že žádný dárek nepotřebuje nebo že to nechá na vás. V takovém případě je vhodné vybrat něco neutrálního. Pořiďte mu třeba dobrou knížku, kupte mu pohodlné polohovací křeslo k televizi nebo třeba nové pyžamo či svetr.

 

ČTĚTE TAKÉ:

GALERIE: Zimní a adventní věnce

Nový rok s novou postavou? Začněte hubnout včas, o Vánocích bude pozdě

JAK PŘEŽÍT VÁNOCE a neztloustnout


Typ číslo 4: Kamarádský vtipálek


Rád chodí mezi lidi, je společenský a ve společnosti je většinou v roli dvorního šaška, jelikož jeho hlášky dostanou zkrátka každého. Pokud je váš manžel takový, můžete se na něm pořádně vyřádit. Nejde jen o to, co koupíte, ale jak to zabalíte. Buďte vtipná, šokujte ho, udělejte z rozbalování dárku zážitek. Pak už bude jedno, zda v balíčku najde legrační kravatu, humorný román, zábavnou společenskou hru nebo degistační set skutečně pikantních papričkových pokrmů. Další možností je třeba nějaký společný zájezd pro vás a vaše přátele, na kterém se rozhodně nudit nebudete.

 

  

Jaký dárek máte v plánu pořídit vy? Napište nám to do komentářů.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře