Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vyboulená kapsa s peněženkou, nebo vyboulený poklopec? Je to složitější.

Co ženy upoutá na mužském těle nejvíc?

Sex
zdroj: isifa.com Sex
aktualizováno 12.02.2018, 00:57 | 12.02.2018, 00:57 | / doma.cz/tvnovinky.sk

Vyboulená kapsa s peněženkou, nebo vyboulený poklopec? Je to složitější.

Typ muže, který si ženy vyberou, záleží na tom, v jakém zdravotním stavu je populace dané země. Uvedli to ve své studii psychologové ze skotské University of Aberdeen.

 

Vědci zkoumali 4500 žen z 33 zemí světa ve věku 16 až 40 let. Dobrovolnicím ukázali 20 párů fotografií s dvěma verzemi mužské tváře - jedna měla rysy mužštější, druhá ženštější. Přestože se to může zdát neobvyklé, ženy ze zemí se zdravým obyvatelstvem upřednostnily muže s jemnými rysy, zatímco ty, které žijí v zemích s vysokou mírou nemocí a úmrtnosti, si vybírají muže s výraznou čelistí a obočím.

 

Brazílie, Turecko, Mexiko, Rusko a Argentína figurují na předních příčkách s nejméně zdravou populací. Mezi zeměmi, ve kterých ženy upřednostňovaly muže s výraznými rysy, byly Brazílie, Mexiko, Bulharsko, USA a Argentina.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Recenze čtenářky Evy (23): Zkoušela jsem vibrátor!

Orgasmus: Kdo má vyvrcholit jako první?

Vaše vnitřní sexuální bloky: Odstraňte je!

 

Vědci se domnívají, že mužnější rysy souvisí se zdravím člověka, čímž se zvyšuje pravděpodobnost, že potomstvo přežije.

 

Mezi pět krajin s nejlepším zdravím patří Island Švédsko, Itálie, Švýcarsko, Španělsko. Výsledky však v tomto případě nebyly tak jednoznačné, jako v předcházejícím případě. Protože muže s ženskými rysy zvolily Švédky, Belgičanky, Rumunky, Dánky a Novozélanďanky.

 

Anketa
Čeho si na muži všimáte jako první věci?
252 hlasů
Oči
33 hlasů
Zadek
25 hlasů
Ramena
16 hlasů
Vlasy
23 hlasů
Výška
9 hlasů
Zuby
7 hlasů
Hrudník
126 hlasů
Úsměv
19 hlasů
Jestli voní
24 hlasů
Ruce
18 hlasů
Poklopec
7 hlasů
Hlas
Hlasovalo 559 lidí
 

  

Co zajímá ženy na vzhledu muže?

 

OČI - Ženy se často shodují v tom, že na první pohled se zajímají o mužovi oči. Když v nich uvidí v mužských očích něhu, toleranci a pochopení, možná neodolá.


POSTAVA - Nemusí to být žádný svalovec. Ale mužský, kterému teče pupek přes kalhoty, moc žen zřejmě nezaujme. Rády se díváme i na pevný zadek v dobře střižených kalhotech. (Rada pro muže - pokud nemáte pěkný zadek, zařaďte do svého šatníku kalhoty od obleku. Ty totiž udělají pěkný zadek téměř každému:-)

 

Důležitá je i výška - vyhledávanými typy jsou muži středně vysocí.
 

 

PLEŤ - Tmavší pleť a modré oči, to je kombinace, které většina žen neodolá. Jsou to muži temperamentní a mají v sobě cosi nespoutaného, divokého a živočišného. Převážná většina žen vybírá muže s tmavšími kratšími vlasy a hladce oholenou tváří.


VŮNĚ - Sebepěknější chlap nemá šanci, když je cítit potem, páchne mu z úst a má na sobě zapáchající oblečení.


PENIS - Ženy ani tak nezajímá velikost mužova pohlavního údu, jak se mezi muži, mylně traduje. Dobrý milenec se neskrývá za velikým přirozením, ale za dobrou sexuální fantazií.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VALENTÝNSKÉ MENU: Nebojte se vařit!

Seriál: Mozek A SEX (4) Touha muže, povinnosti ženy

 

Myslíme na budoucnost

 

Polští vědci prostudovali více jak tisícovku inzerátů a sestavili žebříček požadavků (jiných než fyzických), podle kterých si ženy vybírají partnera.

 

Z výzkumu vyšlo, že ženy zajímá více budoucnost, proto bylo jejich nejčastějším požadavkem vzdělání, majetek a zázemí. Velký nezájem byl o staré mládence a mladé hochy.

 

Často se muži pokouší dělat ze sebe drsňáky v domnění, že se tak budou ženám více líbit. Ale opak je, jako vždy, pravdou. Ženy vysloveně touží po tom, aby muži přiznali svou slabost a to že jsou nesmělí. 

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

vbdk 18:23 18.02.2013
Já se vždycky koukám do očí, pak na úsměv a nakonec na ruce. To je co se týče vzhledu. Povahově vždycky někoho, kdo dokáže uznat svou chybu, je něžný a milý a není sobec. Ale nejhlavnější ze všeho je humor. :)
Misha 18:31 17.02.2013
Oči, úsměv a zadek. To mě vždycky dostane O:-)
wvojtas 14:10 17.02.2013
Po letech zkušeností, ženy ocení pozornost, slušnost a vstřícnost. Samozřejmě musíme trošku i vypadat, vonět. Špinavé boty,oblečení, prozradí mnohé a o tom to je!
123 11:27 17.02.2013
http://www.erlink.cz/klik/UmdQcgVi :-D
Dežo 15:43 14.02.2013
S tou tmavší pleti máte pravdu,jen řeknu že jsem Ital a hotovo!!
11:25 14.02.2013
velikost boule značící plnou neb o prázdnou peněženku , každá se nechá ráda koupit.