Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ztratil váš sexuální život šťávu? Možná je to tím, že váš jídelníček neobsahuje správné potraviny.

Dietní triky pro lepší sex

aktualizováno 06.06.2008, 14:35 | 06.06.2008, 12:04 | TN.cz / The Sun / pf

Ztratil váš sexuální život šťávu? Možná je to tím, že váš jídelníček neobsahuje správné potraviny.

Cítíte se často unavení a "nafouklí"? Tyto nepříjemnosti jsou většinou způsobeny požitím nezdravého jídla v nesprávný čas, což může vyvolat i nechuť k sexu. Co tedy jíst, aby sex stál opravdu za to? Zkuste se řídit následujícím seznamem.1. Je důležité vyhnout se konzumování potravin obsahujících příliš mnoho tuku. Např. dorty, sušenky nebo pudinky. Toto omezení ovlivní krevní zásobování, které je obzvláště důležité pro výkon muže. Krevní tlak zvýší i slaná jídla.


2. Bílý chléb, cukr a brambory zvýší krevní tlak nadměrně vysoko, ale o pár hodin později si budete chtít raději pořádně zdřímnout.


3. Stravování v pozdních hodinách se rozhodně nevyplatí. Jít do postele s plným žaludkem znamená, že lidské tělo je příliš zaneprázdněno trávením potravin místo toho, aby prožilo noc plnou vášní.


4. Vyhýbejte se také častému pití čaje a kávy, protože kofein bude rušit váš spánek a další den budete příliš leniví.


5. Alkoholické nápoje vás můžou dostat do nálady, ale při nadměrné konzumaci mohou mít i opačný účinek.6. Poslední rada na závěr: nejezte zelí, cibuli a fazole. Způsobují nadýmání.


Tipy na potraviny, které vás dostatečně naladí.


1. Celozrnné pečivo a těstoviny zvyšují vytrvalost potřebnou pro noc vášní.


2. Potraviny s obsahem železa, jako libové červené maso, vejce a zelenina, odvrátí vyčerpanost.


3. Olejnaté ryby, např. makrely a sardinky zvýší citlivost kůže.4. Na protein bohaté potraviny, ryby nebo kuře zvýší hormonální hladinu. Tím se zlepší vaše koncentrace, a tak neexistuje omluva pro slabý výkon.

 
22 hlasů
Vaše hodnocení