Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vzdát se kvůli dětem sexu? Ne!

Do sexshopu i s dětmi!

aktualizováno 05.06.2008, 11:09 | 06.06.2008, 00:38 | Kateřina Zlámalová

Vzdát se kvůli dětem sexu? Ne!

Pro většinu lidí představa rodičovství se sexuálními radovánkami spojena není. Řekněte sami, chcete si s partnerem užít, ale vždy nejdřív musíte sehnat hlídání.


Ani do toho sexshopu si nemůžete zaskočit, abyste si svůj erotický život trochu nažhavili nějakou erotickou hračkou… Proč? Protože s sebou přece dítě vzít nemůžete! Osobám mladším 18 let je totiž vstup zakázán.Na tohle všechno mysleli obchodníci v New Yorku! Podle televizní stanice CBS byl právě v newyorské čtvrti Park Slope otevřen první baby-friendly sexshop – tedy „sexshop přátelský k dětem“.


Nechybí přebalovací pult!

Samozřejmě, že sexshop neprovozuje nějaké bláznivé seskupení lidí s pedofilními úchylkami! Ani nechtějí ohrožovat mravní výchovu mládeže! Samotné děti do sexshopu nikdo nepustí.


Blaire Calahan, majitelka sexshopu, chtěla jen vyjít vstříc zejména rodičům s malými dětmi. Do prodejny můžete zajet s kočárkem, nechybí přebalovací pult nebo místo, kde můžete svého potomka řvoucího hlady v klidu nakrmit. Zároveň se v sexshopu budou pořádat kurzy o mateřství a sexualitě, jak vnímat své tělo, atd.
V rodinné čtvrti?

Myslíte si, že se prudérní Američané v okolí sexshopu bouří? Nikoliv! Ačkoliv se prodejna s erotickými hračkami nachází v blízkosti rodinných domů, přímým sousedem sexshopu je prodejna s oblečením pro těhotné a restaurace s biopotravinami, kde nabízejí speciality povzbuzující potenci a libido.


Všichni svým způsobem na sexu vydělávají (nebo na jeho následcích - těhotných ženách) a konec konců ho, jak konstatuje majitelka, i všichni dělají, takže ani není proti čemu se bouřit.

 
19 hlasů
Vaše hodnocení