Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Britové milují parky. Ovšem stále více mužů i žen za kanálem La Manche právě v parcích s potěšením provozuje veřejně sex.

"Dogging" neboli sex na veřejnosti je stále populárnější

aktualizováno 21.10.2010, 11:26 | 21.10.2010, 00:00 | doma.cz/kat/Korzo

Britové milují parky. Ovšem stále více mužů i žen za kanálem La Manche právě v parcích s potěšením provozuje veřejně sex.

A to na základě nahodilých internetových seznámení! Angličtina má pro sex na veřejnosti slangový výraz "dogging" a jeho vyznavači jsou označování pojmem "dogger". Obyvatelé anglické obce Puttenham v hrabství Surrey jsou na tato slova už doslova alergičtí. Bez nadsázky chystají rebelii. Proč?

 

Jak uvádí portál spiegel.de, Puttenham byl ještě donedávna klidnou oázou milionářů hodinu cesty autem z Londýna. Dnes je v tomto "ráji na zemi" všechno jinak. Na louce jen kousek za puttenhamskou školou totiž ke cvrlikajícím ptáčkům a pobíhajícím králíkům nově přibyla i spousta mužů i žen, kteří tu už od pozdního odpoledne až do tmavé noci vášnivě holdují "doggingu"!

 

 

A nejde jen o sex muže s ženou. Často jsou tu k vidění i homosexuální dvojice a ani skupinový sex není výjimkou. Přihlížející publikum je pro "doggery" výslovně žádoucí. Milovat se před zraky kolemjdoucích, teprve to je ten správný požitek.

 

Útočí na ostrovní mravy i na internetu webové stránky zaměřené na "dogging" tvrdí, že jde o speciální britskou volnočasovou aktivitu, dnes již rozšířenou po celém království. Zájemci se o sex na veřejnosti domlouvají prostřednictvím počítačů i mobilů - nejoblíbenějšími místy, kde je provozován, jsou parkoviště a pak příroda.

 

"Dogging je tak britský, jako teplé pivo," říká jedna postava v pikantní filmové komedii, která se pod názvem Dogging - A Love Story od začátku letošního roku promítá v britských kinech. Na internetu kolují seznamy tisíců míst vhodných pro "dogging".

 

ČTĚTE TAKÉ:

SEXY HRÁTKY: Nejluxusnější erotické hračky, co jste kdy viděli

Pět zásadních omylů v sexu

SEXY HRÁTKY: Dopřejte muži božský orální sex - bez námahy

 

Jedním z nejpozoruhodnějších je zámecký park ve Windsdoru. Profesor Richard Byrne z prestižní Harper Adams University už v roce 2004 publikoval závěry odborné studie, v níž uvedl, že šest z deseti parků ve Spojeném království je pravidelně využíváno k sexu na veřejnosti. A za šest roků, které od té doby uplynuly, se počet jeho vyznavačů i vyznavaček bezpochyby zvýšil.
 

 
7 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře