Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

I mezi některými muži se traduje, že ženy dávají přednost tajemnému a nedostupnému svůdci před milými a chápavými muži, kteří touží po dlouhodobém vztahu.

Drsňáci už nefrčí! U žen boduje úplně jiný typ muže

Pár
zdroj: Thinkstockphotos Pár
aktualizováno 21.10.2017, 00:57 | 21.10.2017, 00:57 | Doma.cz/tvnoviny.sk

I mezi některými muži se traduje, že ženy dávají přednost tajemnému a nedostupnému svůdci před milými a chápavými muži, kteří touží po dlouhodobém vztahu.

Britská expertka na partnerské vztahy a sex Tracey Cox pro Daily Mail uvedla, že už skončilo období, kdy ženy přitahovali drsní muži. Její slova potvrzuje i nová studie, podle níž jsou nyní mnohem sexuálně aktivnější altruističtí muži, tedy i, kteří se vyznačují nezištným, chápavých chováním a nechybí jim lidskost a ohled na druhé.

 

I mezi některými muži se traduje, že ženy dávají přednost tajemnému svůdci před milými a chápavými muži, kteří touží po dlouhodobém vztahu. Podle Tracey Cox ale mnoho žen změnilo svůj přístup, protože pochopili, že s altruistou budou šťastnější a spokojenější.

 

Studie Britského žurnálu psychologie, v níž 800 mužů odpovídalo na otázky o jejich osobnosti a historii sexuálního života, prokázala, že altruističtí muži, kteří například pracovali jako dobrovolníci nebo darovali krev, měli více sexuálních styků a byli spokojenější se svým milostným životem.

 

Rovněž americká studie, v níž se 500 vysokoškolských studentů ptali, zda by v případě výhry v loterii darovali část nebo celou částku na charitu, prokázala, že ti, kteří odpověděli ano, si užívali nejvíce manželského sexu, sexu v dlouhodobém vztahu i náhodného nezávazného sexu.

 

 

Podle odborníků to souvisí s tím, jací jsou milenci, protože nesobečtí muži pravděpodobně více myslí na uspokojení partnerky jak na to své.

 

"To, že jsou muži dobří, neznamená, že jsou slabí nebo méně asertivní. Není asi překvapivé, že déle vydrží manželství, ve kterém jsou spokojenější, stejně jako jsou spokojenější s celým svým životem," řekla Tracey. Podle ní jsou proto hodní muži vhodnější partneři a nemělo by se o nich přemýšlet jako o nudných.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Není váš partner tyran? Nejčastější varovné signály
PĚT typů žen, které muži prostě nenávidí
Syndrom "hodných kluků". Proč je ženy nechtějí?

 

"Nepleťte si drama s láskou. Výkyvy nahoru a dolů nejsou známkou vášně, ale nekompatibility mezi partner. Klid je dobrý," dodala Cox.

 

Život po boku "drsného" muže, který neustále mění práci, klidně vám zruší schůzku kvůli kamarádům a tři dny vám klidně nezavolá, není romantický. Vaše vyčerpání z planých slibů a čekání dokud nepřijde nebo nezavolá, si začne vybírat svou daň. Budete podrážděná, nevyspalá a vyčerpaná.

 

"Přibližně v té chvíli vám dojde, že není úžasný, přemýšlivý, sexuální bůh, který se vysmívá autoritám. Je to narcistický hlupák, posedlý sám sebou a neschopný udržet si práci nebo vztah," řekla závěrem Tracey Cox.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře