Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Co byste si měli dohodnout dřív, než začnete v posteli řádit? Jaké bude finále!

Ejakulační etiketa: kam s tím?

aktualizováno 17.01.2011, 00:05 | 17.01.2011, 00:00 | doma.cz/kat

Co byste si měli dohodnout dřív, než začnete v posteli řádit? Jaké bude finále!

Když jde o sex, velké většině lidí se mozek vypíná. Přesto je dobré si navyknout zachovávat určitá pravidla, která budeme mít ukrytá kdesi v podvědomí. Nejsme zvířátka, a tak musíme myslet na možné následky. Samozřejmě v první řadě na bezpečný sex a antikoncepci.

 

S tím úzce souvisí otázka, do jakých míst necháme muže dokončit jeho „dílo“. Rozhodně bychom se neměly stydět mu jasně říct, co si přejeme! Už proto, že z toho 1) můžeme otěhotnět, 2) eventuálně se nakazit nějakou nemocí a 3) nadělá to trochu nepořádku.


I podle ejakulace poznáte dobré vychování: některý muž je gentleman a posečká až po našem orgasmu a nasměruje ji tak, kam je to oběma příjemné, jiný je střelec bez otázek a ohledů.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Pět chyb, které kazí orální sex

 


Dovnitř


K ejakulaci do pochvy by mělo dojít jen v případě, že se milují stálí partneři, u kterých není riziko nakažení pohlavní nemocí. Partneři by měli být i srozuměni o tom, zda žena užívá antikoncepci. Pak už jen záleží na tom, jestli si spolu právě chtějí "vyrobit“ děťátko, nebo ne. Každopádně pro jistotu by se muž měl zeptat, jestli "může“! Jinak je nutné užít kondom. Polízanice (rozuměj nechtěné otěhotnění nebo nakažení) z různých náznaků a nedorozumění tu ale asi byly a vždy budou…Pak je ale trochu pozdě házet vinu jeden na druhého, že někdo něco zatajil nebo (ne)udělal.

 

Do pusy


Při ejakulaci do úst odpadá riziko otěhotnění, ale to neznamená, že partner má právo rvát tam, vše, co chce. Pamatujte si, že touto cestou se můžete nakazit, proto si takto užívejte jen se stálým partnerem. Především by se vás měl opět zeptat, jestli to chcete. Vždy máte právo ozvat se, že se vám něco nelíbí. Pokud se už dobře znáte, možná ví, že máte orální sex ráda a že se po chuti jeho elixíru můžete utlouct.

 

Jestliže tomu tak není, navrhněte mu, ať vše zakončí na vašich ňadrech, případně obličeji. Ohleduplné by bylo, kdyby nezacílil přímo do očí. Vyloženě proti pravidlům slušného chování je vynucovat si polknutí, když se vám to nelíbí. Vysvětlete mu, že takhle vás jen odradí.

 

 

Na tělo


V případě, že praktikujete antikoncepcí přerušovanou souloží, je to celkem neškodná varianta. Některým mužům, ale i ženám, se taková představa dokonce velmi zamlouvá, jen je dobré myslet na to, že pokaždé nemusí být zašpiněné prostěradlo nebo slepené vlasy…Mějte po ruce papírové kapesníčky.

 

Do koupelny?


Někteří muži nebo ženy po sexu okamžitě vystřelí do koupelny a začnou ze sebe smývat jakékoliv stopy. To ale může partner vnímat negativně – jako že se ho štítíte. Opravdu nesnesete na sobě jeho kapky ani o vteřinu déle, než je nutné? V erotických filmech si ženy mužský elixír dokážou náležitě užít – nejen, že si ho vychutnávají, ale natírají si ho na ňadra, rty, kamkoliv je napadne. Zkuste to někdy taky a uvidíte, jak se na to "ten váš“ bude tvářit.


 

 
12 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

PH 11:49 19.01.2017
Ještě bych dodal:V našich letech klidně do pičky.
gigolo 12:02 11.05.2016
perfektní mast na plet,obsah ejakulátu:B1,B6.B12,C,D,E tak polykat
PH 08:25 04.03.2016
Při orálu "používáme" dvě možnosti.Buď na pindu,nebo do pusy.
Lad 21:45 24.01.2016
Ten posledni odstavec psal určite chlap.Proste jsou ženy, ktere to na sobe nesnesou, tak nepresvedčuj....
miro 09:33 26.07.2011
Pochvala, jen tak dál, pěkně napsaný, každý si tam najde své. Jinak krásný léčebný text pro puritány. "Je to lidský, dělaj to přec šický ! "
Martin 20:18 19.01.2011
Autora článku poslat na školení. Jak je to napsané, tak se vlastně nelze nakazit venerickou(pohlavní) chorobou, jinak, než z ejakulátu. To je omyl a autor by se měl stydět.
Proto děvčata pamatujte, že Vás může postinhout trest boží, pokud se nepoužije to gumový zboží!
Andrea 22:24 18.01.2011
Nejenom že blbnete dospělé lidi,ale ještě tyto bláboly v upravené podobě predhazujete i dětem (Krasna.cz)
bambus 16:50 17.01.2011
Dobrý článek a hlavně poučný jen tak dále Doma.cz
Jeremias 11:31 17.01.2011
Mě by zajímalo jak na ten článek dotyčný/á přišel. Se jako ráno probudil a řekl/a si: " Dneska napíšu o ejakulaci" nebo jak?? ´=D
DDS 11:31 17.01.2011
To by mě nenapadlo, že na Doma.cz se budou řešit nerudovské otázky "kam s ním"...