Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ve vlasové i obličejové části hlavy se nachází mnoho erotogenních zón.

Erotická masáž: začněte od hlavy

aktualizováno 07.12.2011, 00:02 | 07.12.2011, 00:00 | doma.cz/kat

Ve vlasové i obličejové části hlavy se nachází mnoho erotogenních zón.

Masáž hlavy je velice příjemná. Hlazení je velice nenásilné a z hlediska erotické předehry zcela nenápadné. Přitom jen v oblasti uší či krku najdeme spoustu nervových zakončení, které dokáží přinášet nevídanou slast.

S partnerem zažijete zvláštní intimní spojení. K masáži můžete použít ruce, rty, zoubky, i různé speciální pomůcky.

 

Vlasy


Kštici prohrabujte prsty, drbejte ho v krouživých pohybech. Raději nepoužívejte nehty, mohlo by dojít ke zbytečnému podráždění vlasové pokožky. Pokud máte dostatek času na následné umytí, nalijte miláčkovi na hlavu klidně několik lžic olivového oleje, jako se to dělá při ayurvédských masážích. Vlasy i pokožka se krásně vyživí, ale počítejte pak s několikerým šamponováním a oplachováním. Vyzkoušet můžete i jemné popotahování pomocí jednotlivých pramenů vlasů – dochází tak ke stimulaci oblasti dolní části páteře a oblasti ledvin a s tím spojeným močovým ústrojím.

 

 

 

Spánky


Po masáži vlasové části hlavy volně přejděte do oblasti spánku – jemnými krouživými pohyby stimulujte centra, která uvolňují napětí v těle. Ze spánků sjíždějte i do záušní oblasti.


Uši


Lalůčky promačkávejte polštářky prstů, ale nebojte se zapojit i svá ústa a jazyk. Dejte si ale pozor, abyste partnerovi nefuněla do ucha, ohlídejte s i nadměrné slinění – mít mokro v uchu příliš příjemné není. Ovšem dejte pozor i na následky vašeho jednání, tato oblast už je vysoce erotogenně aktivní. Její laskání může způsobit erekci a pokusy partnera realizovat další kroky…to ale až později.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Hudební vibrátory: spojte se s idolem a orgasmus je tu

Anální milování: může být i milým překvapením

 

 

Krk


Z uší přejeďte rukama na zátylek. Uvolněte stresem zatuhlý krk masírováním pomocí kloubů prstů. Zatímco masáž zátylku ho uvolní, postranní oblast krku je rozená k rozkoši – tady použijte nehty a zoubky. Pamatujte na to, že mužská kůže je silnější, takže se nebojte přitlačit. Nanejvýš bude mít další den „cucfleky“ , které mu budou kolegové v práci závidět.

 

Obličej


Nejcitlivější na celém obličeji jsou rty a oční víčka. Požádejte ho, aby nechal ústa lehce pootevřená. Vy mu je pečlivě olíbejte, důležité je zapojit i jemné kousání. Pokračovat můžete i na jazyku. Při tom všem nezapomínejte na krouživé pohyby prsty podél lícních kostí. Příjemné je i kroužení kolem očí – přes obočí a dále kolem nosu, nejlépe ve směru od středu do stran.

 

Tip pro vás


Partner se může během vaší péče chlácholit rukou, případně pozornost oplácet vám. Jak celou seanci zakončíte, to je už na vás…
 

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

alenk14 11:02 12.11.2018
Dobrý den
já tu http://www.erotic-massage-in-prague.cz/en/what-is-... narazila na tu tantrickou
premyslim ze bych na to nekam zasla
nemate zkusenosti s nejakym salonem?