Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Občas to zaskřípe v posteli věšiny párů a po letech manželství už možná neumíte vzbudit v manželovi takovou chuť, jako ve dvaceti. Jak znovu dodat vaší ženskosti jiskru vám poradí profesionální striptérka, která hrdě vykonává své řemeslo, i když j...

Jak vzbudit chuť na sex v každém muži? Radí ostřílená STRIPTÉRKA

Miluška Krištofová
zdroj: Michal Pražák Miluška Krištofová
aktualizováno 23.11.2013, 11:28 | 21.11.2013, 12:58 | doma.cz

Občas to zaskřípe v posteli věšiny párů a po letech manželství už možná neumíte vzbudit v manželovi takovou chuť, jako ve dvaceti. Jak znovu dodat vaší ženskosti jiskru vám poradí profesionální striptérka, která hrdě vykonává své řemeslo, i když je jí "už" padesát.

Přitažlivá padesátiletá striptérka se nestydí a má svoji práci ráda. Jak se k profesi dostala a jak se udržuje v této skvělé kondici? Proč je na striptýzových podiích tak žádaná a kolik mužů po ni touží? Na tyto a další otázka vám odpovídala Miluška Krištofová v on-line chatu.

 

Miluška Krištofová začínala se svojí kariérou krátce po revoluci. Počáteční stud pomohl překonat výběr kostýmů a hudby. Nejvíce se jí líbí tématika 20. let. Má ráda staropražské písničky nebo šansony od Edith Piaf.
 

"Po prvních vystoupení překvapivě nadšeny i ženy, z jejichž iniciativy dokonce vznikl fanklub, který mě často doprovázel na různé akce zájezdovým autobusem. Těší mě, že moje vystoupení nevzbuzuje u dam pohoršení nebo žárlivost, ale většinou sympatie" říká o své profesi striptérka Miluška. 


V podstatě za celou dobu nezažila negativní reakce. Diváci většinou oceňují kultivovanost a pojetí jejího sexy striptýzu. Také to jí pomohlo překonat stud a dnes tancuje ráda, baví jí to a zároveň nutí udržovat se ve formě. V kondici se drží cvičením, dietou a pozitivním životním přístupem. 


Rozhovor


"Pochopitelně nevystačím s jedním kostýmem, teď už je jich kolem čtyřiceti, nutné je i hezké kvalitní prádlo, mám více než 60 sad a 15 korzetů. Striptýz v této podobě není nijak levnou záležitostí a je potřeba investovat celkem dost peněz," vypráví profesionální striptérka Miluška.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Hromadný orgasmus v jídelně: Ženy brutálně ječí, koukněte se na video

Prostitutka, která se proslavila videem po sexu s Bieberem, natočila po*no!

 
9 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře